Prodejna funguje za dodržování zpřísněných hygienických opatření v běžné otevírací době 9:00 - 17:00 Platí od 22.10.2020 E-SHOP funguje BEZ OMEZENÍ!

Ventilátory Prima Klima

Ventilátory Prima Klima jsou Radiální ventilátory vhodné i pro komplexnější vzduchové systémy s pachovým filtrem na vstupu a i několika zatáčkami vedené na vývodu vzduchu i 10 a více metrů

#ShowMore#

Ventilátory Prima Klima se dělí na AC ventilátory a EC ventilátory
AC ventilátory jsou klasickou variantou, s běžnými ložisky
EC ventilátory jsou dražší, ale extrémně spolehlivou variantou s výrazně nižší spotřebou, a výrazně jednodušeji se regulují bez vlivu na životnost .EC ventilátory obvykle vydrží v provozu i desetiletí.

Samostatnou kategorií jsou Ventilátory Blue Line, které mají EC motor a mají extrémní výkon a jsou vhodné pro velké prostory a dlouhodobé používání s vysokou spolehlivostí.

Ventilátory Prima Klima se vyrábí s několika typy ovládání od Jedno nebo dvourychlostní varianty po plynule regulovatelnou variantu s teplotním čidlem, které je ideální variantou pro udržení stále stejného klimatu ve stanu či místnosti.

K ventilátorům Prima Klima doporučujeme Filtry od stejné firmy, které se dělí na ECO řadu s nižším množstvím uhlí a řadu Industry s přibližně dvojnásobným obsahem uhlí při stejném množství protékajícího vzduchu a tedy tím pádem výrazně vyšší životností.

 
2099
489991209948999
Značky
Průtok od
Průtok do
Příruba (mm)
Regulace otáček
Technologie

Stránka 1 z 1 - 31 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 31 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.