36 položek celkem
PK200 L front white PKV200MM950R1

Zajímavostí je, že tradiční firma založená roku 1996 v německém Brettenu, která své zboží exportuje do celé EU i do dalších více než 20 zemí po celém světě, dnes sídlí v českém městečku Radnice. Vyvíjí a vyrábí mimo jiné moderní ventilaci, která je v rámci našeho sortimentu rozdělena na základě technických vlastností do 5 kategorií.

Nejlevnější variantu představují AC ventilátory s běžnými ložisky. Nehledě na to, zda právě začínáte, doporučujeme spíše EC ventilátory, které jsou sice dražší, pokud jde o pořizovací cenu, ale jednoznačně se vám vyplatí díky mnohem větší efektivitě zahrnující vyšší výkon a výrazně ekonomičtější provoz. Navíc počítejte s nesrovnatelně delší životností, EC ventilátor od značky Prima Klima vám bez problému spolehlivě poslouží celou dekádu!

Vybírat můžete také podle typu ovládání. Pokud je vaším cílem co nejstabilnější (mikro)klima v pěstebním stanu nebo místnosti, oceníte plynule regulovatelnou variantu s teplotním čidlem. Skladem máme také dvourychlostní modely s přepínačem. V případě, že nepotřebujete výkon nijak regulovat, jsou nejlevnější alternativou jednorychlostní ventilátory.

#ShowMore#

Pokud máte k dispozici velké pěstební prostory nebo třeba dokonce sháníte vybavení pro průmyslovou halu, bude vás zajímat série ventilátorů Blue Line.

Různě pokročilí pěstitelé si radiální ventilátory PK oblíbili zejména pro skvělý poměr ceny a kvality. Dále také proto, že tato efektivní zařízení se rozhodně neztratí ani ve složitějších a delších vzduchových systémech, například s pachovým filtrem na vstupu či několika zatáčkami na vývodu, jehož délka může bez problému činit i 10 metrů.

Prima Klima si při výrobě vzduchotechniky zakládá na vybraných materiálech od renomovaných dodavatelů jako jsou například energeticky vysoce účinná oběžná kola motorů německého či švýcarského původu. Výrobce navíc neustále testuje a vylepšuje produkty, které si tak udržují německý standard kvality a technologicky drží krok s dobou, případně jsou dokonce o krok napřed. Ventilátory Prima Klima patří na trhu se vzduchotechnikou mezi ty nejprodávanější, ať už pro ventilaci pěstebních nebo také průmyslových a obytných prostor.

Náš TIP: Chcete maximálně efektivní ventilaci? Pokud vás zaujala značka Prima Klima, získáte ji kombinací ventilátorů s originálními filtry stejné značky. Ty se dělí na ECO řadu a vyšší řadu Industry, která nabízí výrazně delší životnost díky dvojnásobnému obsahu aktivního uhlí při stejném množství protékajícího vzduchu.

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.