Adjust a Wings příslušenství

Nejprodávanější

9 položek celkem

Na Higarden.cz zakoupíte samozřejmě také originální doplňky a příslušenství od legendární australské značky Adjust-A-Wings, například samostatný tepelný štít, objímku nebo držák.

Tepelné štíty Super Spreader tvoří samostatnou kapitolu. Jedná se o jednoduchá, a přitom geniální přídavná tělesa, jejichž povrch tvoří žáruvzdorná titanově bílá práškovaná vrstva s enormní odrazivostí. Tato přídavná zařízení efektivně rozptylují světlo do šířky. Jsou schopna spolehlivě snížit teplotu pod výbojkou o dobrých 5 % a naprosto eliminovat horká místa nebo naopak studené rohy uvnitř growboxu nebo pěstební místnosti. Použitím tepelných štítů zvýšíte výnosy až o 30 %! Navíc se vyhnete spáleným vrškům rostlin, jejichž potenciál můžete využít opravdu naplno.

Potřebujete poradit s doplňky k novému stínidlu Adjust-A-Wings? Jsme tady pro vás. Neváhejte nám napsat na info@higarden.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení