Kokosový substrát Atami

4 položek celkem
ATAMI High Porosity Cocos 50L Cover
449 Kč
329 Kč
ATAHPCOCO50L
Atami Coco 50l Cover
399 Kč
309 Kč
ATAMI3313
ATAMI Cocos Slabs rohož 12L Cover
139 Kč
ATASLAB12
Atami Hydro Rokz Cocos 60/40 45L Cover
499 Kč
449 Kč
13895

Renomovaná nizozemská firma Atami vyrábí kokosové substráty nejvyšší kvality již více než dvě dekády. Nabídka těchto kokosových substrátů je velice pestrá a vyvážená, jak se můžete přesvědčit níže.

50 litrové balení Atami Coco je vhodné pro kultivaci rostlin indoor i outdoor, v automatických zavlažovacích systémech i v běžných květináčích. Obsahuje precizně čištěný a pufrovaný kokosový substrát s certifikací RHP obohacený o výživu pro první týden pěstebního cyklu, což ocení nejvíce začátečníci. Svou kvalitou je však vhodný i pro nejnáročnější growery. Ze stejného složení vychází i pěstební rohož. Nejlepších výsledků dosáhnete kombinací s dvousložkovými hnojivy ATA Coco Max nebo B’cuzz Coco.

Nejnovější inertní médium na kokosové bázi nabízí pěstitelům složení obohacené o lehounký inertní perlit pro nebývalou pórovitost a vzdušnost. Vaše rostliny budou díky tomuto extra provzdušněnému kokosovému substrátu růst rychleji, neboť se zvýší příjem živin vstřebávaných prostřednictvím jejich kořenového systému.

Na složení Atami Hydro Rokz Cocos se kosová vlákna podílejí ze 40% a většinový 60% podíl má v tomto případě keramzit, čímž vzniká ideálně odvodněné inertní médium pro hydroponické pěstování. Tento substrát můžete kombinovat jak s hydroponickými hnojivy, tak s výživou určenou do kokosu.