Stínidla Adjust a Wings

Je to již čtvrt století, co získala australská firma Adjust-A-Wings patent na své legendární reflektory známé originální konstrukcí na principu dvojité paraboly. Právě unikátní tvar, připomínající roztažená křídla, se stal klíčem ke globální popularitě těchto stínidel, neboť umožňuje nebývale rovnoměrný rozptyl světelných paprsků dopadajících na rostliny.

 Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat správné stínidlo. Neváhejte nám napsat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

18 položek celkem

Je to již čtvrt století, co získala australská firma Adjust-A-Wings patent na své legendární reflektory známé originální konstrukcí na principu dvojité paraboly.

Právě unikátní tvar, připomínající roztažená křídla, se stal klíčem ke globální popularitě těchto stínidel, neboť umožňuje nebývale rovnoměrný rozptyl světelných paprsků dopadajících na rostliny.

Díky dlouholetému výzkumu a spolupráci s profesionály, kteří produkty testují na své úrodě pracují nejmodernější stínidla Adjust a Wings s mnoha vylepšeními a jsou rozdělena do několika produktových řad. Modely rozličných rozměrů se vzájemně liší především vybavením a odrazivostí použitého materiálu.

Z těchto řad pro vás máme v nabídce:

  • Avenger - jeden z TOP reflektorů na trhu s odrazivostí až 97%
  • Defender - zlatá střední cesta s odrazivostí 92%
  • Enforcer - základní řada s odrazivostí 86%
  • Hellion - uzpůsobený pro DE výbojky s odrazivostí až 92%

Nechybí ani příslušenství, které reflektory doplňuje o tepelný štít, DE patici nebo třeba držák na uchycení k předřadníku.

Reflektory Adjust-A-Wings jsou ve světě indoor pěstování takovým fenoménem, že pravidelně sklízí ocenění a uznání odborných institucí a magazínů. Proto také není divu, že se svítidla z Austrálie masivně prodávají ve více než 40 zemích světa!