Základní hnojiva od Advanced Nutrients

Nejprodávanější

Advanced Nutrients pH Perfect Grow Cover
od 259 Kč
Původně: 259 Kč
od 159 Kč
Advanced Nutrients pH Perfect Bloom Cover
od 259 Kč
Původně: 259 Kč
od 159 Kč
Advanced Nutrients pH Perfect Micro Cover
od 309 Kč
Původně: 309 Kč
od 209 Kč
Advanced Nutrients Jungle Juice Grow Cover
od 349 Kč
Původně: 349 Kč
od 199 Kč
Advanced Nutrients pH Perfect Sensi Bloom Part A Cover
od 289 Kč
Původně: 289 Kč
od 189 Kč
Advanced Nutrients pH Perfect Connoisseur Bloom Part A Cover
od 349 Kč
Původně: 349 Kč
od 249 Kč
Advanced Nutrients pH Perfect Connoisseur Bloom Part B Cover
od 349 Kč
Původně: 349 Kč
od 249 Kč
Advanced Nutrients Jungle Juice Bloom Cover
od 349 Kč
Původně: 349 Kč
od 199 Kč
Advanced Nutrients pH Perfect Sensi Bloom Part B Cover
od 289 Kč
Původně: 289 Kč
od 189 Kč
Advanced Nutrients pH Perfect Sensi Bloom Coco Part B Cover
od 279 Kč
Původně: 279 Kč
od 179 Kč
25 položek celkem

Základní výživa tohoto výrobce má jeden společný jmenovatel, a tím je patentovaná technologie pH Perfect Formula udržující stabilní pH v intervalu 5,8 – 6,2. (Toto rozmezí lze garantovat v případě vody upravené pomocí reverzní osmózy.) S touto výživou už se nemusíte nikdy trápit nekonečným měřením ani stresem, který rostlinám způsobuje kolísání hodnot pH.

Do detailu promyšlená hnojiva dokonalá pro hydroponii jsou uzpůsobena pro fázi růstu i květu, případně obojí. Jejich složení je obohaceno o aminokyseliny, humáty a fulváty. Tyto látky výrazně přispívají k nadstandardním výnosům a kvalitě úrody, která vzejde z vašich hydroponických aktivit.

Naprosto suverénní jsou v otázce hydroponie dvousložková hnojiva Connoisseur Grow A&B a Connoisseur Bloom A&B. Pokud disponujete hydroponickým systémem, byla by chyba je nevyzkoušet. Jen předem upozorňujeme, že jakmile je jednou vyzkoušíte, už si těžko koupíte pro hydroponii jinou výživu. I když možná...

...pěstujete indoor a hledáte TOP organické hnojivo? Směle použijte Advanced Nutrients Iguana Juice Organic. Díky nové receptuře nemají konkurenci, což platí pro růst i květ. Tato základní výživa je navíc ověnčená certifikátem OIM.

Pořídit si můžete i jediné třísložkové hnojivo vhodné pro pěstování indoor: Advanced Nutrients Jungle Juice pro mikro, růst i květ.

AN myslí i na pěstitele, kteří si oblíbili kokosové substráty, pro které vyvážila poměry vápníku a hořčíku obsažených v hnojivech s názvem Sensi Coco.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení