Základní hnojiva od Advanced Nutrients

Základní výživa od Advanced Nutrients garantuje perfektní pH pro hydroponii za použití vody z reverzní osmózy. S lehkým srdcem můžeme doporučit jejich řadu Connoisseur pro klasickou hydroponii i kokos. Novinkou je sypké minerální hnojivo.

Hnojiva doporučujeme dávkovat podle tabulek Advanced Nutrients.

Nemůžete si z nabídky hnojiv vybrat? Rádi vám pomůžeme najít to, které bude přesně odpovídat potřebám vašich rostlin na adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

Advanced Nutrients pH Perfect Grow Cover
od 259 Kč
Původně: 259 Kč
od 119 Kč
Advanced Nutrients pH Perfect Bloom Cover
od 259 Kč
Původně: 259 Kč
od 149 Kč
Advanced Nutrients pH Perfect Micro Cover
od 309 Kč
Původně: 309 Kč
od 169 Kč
sb
 
od 339 Kč
Advanced Nutrients Jungle Juice Grow Cover
od 349 Kč
Původně: 349 Kč
od 139 Kč
sg
 
od 339 Kč
Advanced Nutrients Jungle Juice Bloom Cover
od 349 Kč
Původně: 349 Kč
od 139 Kč
18 položek celkem

Základní výživa tohoto výrobce má jeden společný jmenovatel, a tím je patentovaná technologie pH Perfect Formula udržující stabilní pH v intervalu 5,8 – 6,2. (Toto rozmezí lze garantovat v případě vody upravené pomocí reverzní osmózy). S touto výživou už se nemusíte nikdy trápit nekonečným měřením ani stresem, který rostlinám způsobuje kolísání hodnot pH.

Do detailu promyšlená hnojiva dokonalá pro hydroponii jsou uzpůsobena pro fázi růstu i květu, případně obojí. Jejich složení je obohaceno o aminokyseliny, humáty a fulváty. Tyto látky výrazně přispívají k nadstandardním výnosům a kvalitě úrody, která vzejde z vašich hydroponických aktivit.

Naprosto suverénní jsou v otázce hydroponie dvousložková hnojiva Connoisseur Grow part A a part B a Connoisseur Bloom part A a part B. Pokud disponujete hydroponickým systémem, byla by chyba je nevyzkoušet. Jen předem upozorňujeme, že jakmile je jednou vyzkoušíte, už si těžko koupíte pro hydroponii jinou výživu. I když možná...

...pěstujete indoor a hledáte TOP organické hnojivo? Směle použijte Advanced Nutrients Iguana Juice Organic. Díky nové receptuře nemají konkurenci, což platí pro růst i květ. Tato základní výživa je navíc ověnčená certifikátem OIM.

Pořídit si můžete i jediné třísložkové hnojivo vhodné pro pěstování indoor: Advanced Nutrients Jungle Juice pro mikro, růst i květ.

AN myslí i na pěstitele, kteří si oblíbili kokosové substráty, pro které vyvážila poměry vápníku a hořčíku obsažených v hnojivech s názvem Sensi Coco. Pokud upřednostňujete pěstování v kokosu, můžeme s naprosto čistým svědomím doporučit hnojiva Connoisseur Coco.