Základní hnojiva od Advanced Nutrients

Základní výživa od Advanced Nutrients garantuje perfektní pH pro hydroponii za použití vody z reverzní osmózy. S lehkým srdcem můžeme doporučit jejich řadu Connoisseur pro klasickou hydroponii i kokos. Novinkou je sypké minerální hnojivo.

Hnojiva doporučujeme dávkovat podle tabulek Advanced Nutrients.

Nemůžete si z nabídky hnojiv vybrat? Rádi vám pomůžeme najít to, které bude přesně odpovídat potřebám vašich rostlin na adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

29 položek celkem
sg
Výprodej
1 499 Kč
30315/4L

Základní výživa tohoto výrobce má jeden společný jmenovatel, a tím je patentovaná technologie pH Perfect Formula udržující stabilní pH v intervalu 5,8 – 6,2. (Toto rozmezí lze garantovat v případě vody upravené pomocí reverzní osmózy). S touto výživou už se nemusíte nikdy trápit nekonečným měřením ani stresem, který rostlinám způsobuje kolísání hodnot pH.

Do detailu promyšlená hnojiva dokonalá pro hydroponii jsou uzpůsobena pro fázi růstu i květu, případně obojí. Jejich složení je obohaceno o aminokyseliny, humáty a fulváty. Tyto látky výrazně přispívají k nadstandardním výnosům a kvalitě úrody, která vzejde z vašich hydroponických aktivit.

Naprosto suverénní jsou v otázce hydroponie dvousložková hnojiva Connoisseur Grow part A a part B a Connoisseur Bloom part A a part B. Pokud disponujete hydroponickým systémem, byla by chyba je nevyzkoušet. Jen předem upozorňujeme, že jakmile je jednou vyzkoušíte, už si těžko koupíte pro hydroponii jinou výživu. I když možná...

...pěstujete indoor a hledáte TOP organické hnojivo? Směle použijte Advanced Nutrients Iguana Juice Organic. Díky nové receptuře nemají konkurenci, což platí pro růst i květ. Tato základní výživa je navíc ověnčená certifikátem OIM.

Pořídit si můžete i jediné třísložkové hnojivo vhodné pro pěstování indoor: Advanced Nutrients Jungle Juice pro mikro, růst i květ.

AN myslí i na pěstitele, kteří si oblíbili kokosové substráty, pro které vyvážila poměry vápníku a hořčíku obsažených v hnojivech s názvem Sensi Coco. Pokud upřednostňujete pěstování v kokosu, můžeme s naprosto čistým svědomím doporučit hnojiva Connoisseur Coco.