Stínidla Waveflector

Špičková stínidla WAVEflector určená pro pěstování rostlin pod umělým osvětlením jsou vhodná pro vysokotlaké sodíkové a metalhalogenové výbojkyVybírat můžete jednak mezi klasickými modely ve dvou velikostních variantách XXL a XL. Reflektory Wf VEGAgreen disponující vylepšenou povrchovou úpravou s odrazivostí až 95 %. U všech se můžezte spolehnout na rovoměrný rozptyl světla, který zajistí dostatečné osvětlení pro to, aby rostliny mohly efektivně fotosyntetizovat - a růst. 

 Potřebujete poradit s výběrem stínidla? Jsme tady pro vás. Neváhejte nám napsat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

WAVEflector XXL, komplet Foto2
1 199 Kč
Původně: 1 199 Kč
719 Kč
WAVEflector XXL, komplet Foto2
 
1 199 Kč
WAVEflector XL, komplet Cover
 
899 Kč
WAVEflector XXL Vegagreen, 66x100x20cm, komplet Foto2
2 199 Kč
Původně: 2 199 Kč
1 499 Kč
WAVEflector XL Vegagreen, 66x50x15cm, komplet Foto2
1 199 Kč
Původně: 1 199 Kč
899 Kč
5 položek celkem

Špičková stínidla WAVEflector určená pro pěstování rostlin pod umělým osvětlením jsou vhodná pro vysokotlaké sodíkové a metalhalogenové výbojky

Společným jmenovatelem těchto reflektorů je vyvážená distribuce světelného záření z výše uvedených vysokonapěťových zdrojů pro optimální a energický vývoj rostlin pěstovaných indoor.

Vybírat můžete jednak mezi klasickými modely ve dvou velikostních variantách XXL a XL. Reflektory Wf VEGAgreen disponující vylepšenou povrchovou úpravou s odrazivostí až 95 %, který maximálně podporuje fotosyntézu rostlin pěstovaných v growboxu i ve skleníku.

Na stínidlo Waveflector se můžete spolehnout. Všechny mají robustní konstrukci a dají se využít jak při indoor pěstování, tak při dosvětlování venkovních zahrad. Stínidlo dostanete bezpečně zabalené a jeho sestavení a instalace zabere jen pár minut. Světlo odráží efektivně a mají skvělý rozptyl - zaplaví pěstební plochu rovnoměrným osvitem, takže žádná rostlinka nepřijde zkrátka.

Díky vysoké efektivitě, pevné konstrukci, rovnoměrnému rozptylu a skvělé odrazivosti dosáhnete se stínidlem WAVEflector na vyšší výnosy. Tato stínidla jsou oblíbenou volbou jak pro ty, kteří mají pěstování jako koníček, tak pro komerční a průmyslové zahradníky.