Předhnojený substrát Atami

3 položek celkem
jenco
299 Kč
ATAMI3310
Atami Kilomix 50l Cover
399 Kč
1310
bigrou
309 Kč
ATAMI3311

Atami sídlící v Nizozemsku vyrábí a prodává špičkové předhnojené substráty již více než dvě dekády a ve světě pěstování právem patří mezi lídry. Ať už pěstujete bylinky nebo plodiny v pěstebním stanu nebo například v záhonku na zahradě, na složení rašelinových směsí této značky se můžete spolehnout.

Atami vychází vstříc všem growerům vyváženým sortimentem půdních mixů. K dispozici jsou vám 3 varianty v 50 litrovém balení, které se vzájemně liší především obsahem hnojiv pro první týdny pěstebního cyklu.

Zlatou střední cestu představuje Atami Bio Growmix vhodný pro pěstování v květináčích i v samozavlažovacích systémech. Tyto substráty zajišťují stabilní pH (6.0) a hodnoty EC v rozmezí 1,25 – 1,5. Obsah živin vydrží rostlinám prvních pár týdnů, takže se vyplatí rovnou přikoupit i základní hnojiva a doplňky pro zeminu, nejlépe samozřejmě od Atami.

Štědrá dávka živin usnadní začátek pěstebního cyklu, a to nejvíce začátečníkům. Právě od toho je tu bohatě předhnojený Kilomix. Protipól k němu představuje Janeco lightmix s výživou na tři týdny.