Květové stimulátory od Advanced Nutrients

Vyzkoušejte to nejmodernější, co je na trhu k mání a kochejte se při sklizni květy, jaké jste ještě neviděli! Perfektně vyvážený draslík a fosfor nabízí stimulátor Big Bud Liquid i jeho bráška upravený pro kokos, Bud Ignitor poskytuje rostlinám motivaci vyvinout více květů.

S dávkováním pomůžou tabulky Advanced Nutrients.

S výběrem výživy vám rádi poradíme na adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

11 položek celkem

Vyzkoušejte to nejmodernější, co je na trhu k mání a kochejte se při sklizni květy, jaké jste ještě neviděli!

Vědci pracující pro Advanced Nutrients zjistili, že tajemství úspěchu v květové fázi spočívá zejména ve správném poměru draslíku (K) a fosforu (P). Na základě toho vznikl Big Bud Liquid, který je vhodný nejen pro hydroponické, ale i aeroponické systémy. Experti kanadské firmy stojí také za úspěchem květového stimulátoru Bud Ignitor, jenž snadno dokáže zvýšit potenci rostlin o 50–70 %!

Kokosové substráty často přináší výživové problémy, které snadno vyřeší květový stimulátor pro kokos.

Novinkou je pak sypký květový stimulátor BudBlood. Naprosto odpálí kvetení již od prvního týdne fáze a požene vaše rostliny k tomu, aby ze sebe vydaly to opravdu nejlepší. 

Pro milovníky organické úrody doporučujeme True Organics Big Bud Liquid s certifikací pro ekologické zemědělství. Používáním čistě organických produktů nemusíte přijít o bohatou úrodu bobtnajících květů.