Regulátory otáček

Aby měla automatizace pěstebních procesů smysl, je zapotřebí získat moc nad výkonem jednotlivých spotřebičů. A právě od toho je tady regulátor otáček, kterým můžete ovládat výkon ventilátorů, LED osvětlení nebo třeba předřadníků. Oblíbené jsou regulátory značky GSE, kvalitu TechGrow můžeme jedině doporučit a pokud sháníte něco tuzemského, je tu Malapa.

Rádi vám poradíme s výběrem vhodného regulátoru. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

42 položek celkem
Prima Klima KLC-2M Temperature Controler Cover
2 999 Kč
PKKLC2M
GSE Regulátor s LCD displejem pro 2 EC ventilátory Cover FC15-FR
tez63
999 Kč
96381
fertraso
699 Kč
16787
image
6 490 Kč
FC20-216FR
Q-Max Controller Speed
Q-Max Controller Speed
Momentálně vyprodáno
1 990 Kč
9415
Q-Max Controller Speed + Temperature
2 990 Kč
9416
SMSCOM teplotní čidlo pro Smart controller 21972
tr30 regulator napeti plynuly 4500w na plochu
3 490 Kč
2 990 Kč
19494
tr40 regulator napeti transformatorovy 200w na plochu (1) TR40
tr41 regulator napeti transformatorovy 500w na plochu (1) TR41
tr42 regulator napeti transformatorovy 1500w na plochu (1) TR42

Aby měla automatizace pěstebních procesů smysl, je zapotřebí získat moc nad výkonem jednotlivých spotřebičů. A právě od toho je tady regulátor otáček, kterým můžete ovládat výkon ventilátorů, LED osvětlení nebo třeba předřadníků

Na Higarden.cz si zakládáme na tom, abyste sehnali vše, co si vyhlédnete za příznivou cenu. Nejinak je tomu i v případě regulátorů otáček.

Začněme tím nejjednodušším. Reostatický regulátor výkonu Varispeed dimmer se prodává v jednom kuse jakožto levný způsob, jak regulovat otáčky přítahového či odtahového ventilátoru o menším výkonu. Prostě ho zapojíte do zásuvky a můžete vesele regulovat.

Z lehce pokročilejších přístrojů vídáme často v košíku například plynulý regulátor napětí od značky Malapa. Vezmeme-li to z úplně opačného konce, transformátorový regulátor s 5 rychlostními stupni je schopen „utáhnout“ a regulovat otáčky několika motorů najednou.

Samostatnou kapitolou je General System Engineering. Regulátory otáček od experta na technologické vybavení GSE se do naší nabídky po zásluze dostaly v hojném počtu a srdečně vám můžeme doporučit podle potřeby kterýkoliv z přístrojů.

Přístroje se pak od sebe liší tím, podle čeho rychlost regulují. Často to bývá nastavená minimální nebo maximální rychlost, teplota, vlhkost, podtlak, světlo (spínání podle čidla pro den a noc), nastavit lze i hysterezi (citlivost) spínání nebo regulovat jen plynule. Ty opravdu chytré zvládnou ovládat spotřebič podle více parametrů.

Vybrat si snadno můžete také podle značky vaší vzduchotechniky, ať už je to CAN-Fan, CAN-Filters nebo PrimaKlima.

 A pokud byste raději rovnou odbornou radu na základě vašich potřeb a možností, napište nám e-mail na známou adresu info@higarden.cz. Těšíme se na vaše dotazy!