Zářivky, osvětlení sazenic

Nejprodávanější

12 položek celkem

Zářivka je nízkotlaká rtuťová výbojka. Zářivky z této kategorie jsou primárně určeny pro potřeby klonování a jako zdroj osvětlení pro mladé rostlinky v raných vývojových fází.

Zářivky EnviroGro od tradiční britské značky LUMii jsou ideální pro pěstování sazeniček v propagátorech mimo jiné díky své montážní variabilitě, neboť umožňují jak vertikální, tak horizontální instalaci. Profil je nízký, pouhých 10 cm. Klonovací osvětlení Envirogro má zabudovaný vypínač a zapojíte jej jednoduše do zásuvky prostřednictvím dvoumetrového kabelu.

Ke skvělým výsledkům během klonování přispívá i zářivková trubice od francouzské firmy Secret Jardin. Populární zářivky T Neon pro řízky, růst i květ v našem sortimentu rozhodně nemůžou chybět, stejně jako příslušná armatura Turbo Neon.

Široký výběr klonovacího osvětlení nabízí také holandská značka Mammoth.

Šikovné komplexní osvětlení matečních rostlin, sazenic a řízků představuje německá firma Prima Klima v podobě kompletního systému úsporného osvětlení STARLIGHT včetně stínidla a dvou zářivek Philips.

Vybíráte zářivky pro klony? Rádi vám poradíme. Neváhejte se na nás obrátit s dotazy a pošlete nám e-mail na známou adresu info@higarden.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení