Zářivky, osvětlení sazenic

Zářivka je nízkotlaká rtuťová výbojka. Zářivky z této kategorie jsou primárně určeny pro potřeby klonování a jako zdroj osvětlení pro mladé rostlinky v raných vývojových fází. V nabídce naleznete zářivky od populárních značek jako je EnviroGroSecret Jardin a Prima Klima.

 Vybíráte zářivky pro klony? Rádi vám poradíme. Neváhejte se na nás obrátit s dotazy a pošlete nám e-mail na známou adresu info@higarden.cz.

Nejprodávanější

12 položek celkem

Zářivka je nízkotlaká rtuťová výbojka. Zářivky z této kategorie jsou primárně určeny pro potřeby klonování a jako zdroj osvětlení pro mladé rostlinky v raných vývojových fází.

Zářivky EnviroGro od tradiční britské značky LUMii jsou ideální pro pěstování sazeniček v propagátorech mimo jiné díky své montážní variabilitě, neboť umožňují jak vertikální, tak horizontální instalaci. Profil je nízký, pouhých 10 cm. Klonovací osvětlení EnviroGro T5 má zabudovaný vypínač a zapojíte jej jednoduše do zásuvky prostřednictvím dvoumetrového kabelu.

Ke skvělým výsledkům během klonování přispívá i zářivková trubice od francouzské firmy Secret Jardin. Populární zářivky T Neon pro řízky, růst i květ v našem sortimentu rozhodně nemůžou chybět, stejně jako příslušná armatura Turbo Neon.

Klonovací osvětlení nabízí také holandská značka Mammoth.

Šikovné komplexní osvětlení matečních rostlin, sazenic a řízků představuje německá firma Prima Klima v podobě kompletního systému úsporného osvětlení STARLIGHT včetně stínidla a dvou zářivek.