Průběžné uhlíkové filtry

V této kategorii naleznete průběžné pachové filtry, které lze použít na přítah i odtah vzduchu, v pěstebním prostoru i mimo něj - bez ztráty efektivity. Filtry s pevným kovovým pouzdrem jednoduše nainstalujete přesně tam, kde se vám hodí. Průběžný filtr je vhodný i jako sekundární filtrace. V této sekci naleznete převážně filtry od známé značky Can-Filters.

Rádi vám pomůžeme vybrat filtr, se kterým budete spokojeni. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

7 položek celkem

Průběžné filtry jsou v naší nabídce unikátní. Jde o jediné pachové filtry, které fungují stejně dobře i mimo vytyčený pěstební prostor. Každý takový karbonový filtr chrání vysoce odolné kovové pouzdro s in-line vstupem a výstupem pro snadnou instalaci.

Průběžný uhlíkový filtr lze využít také jako sekundární filtr, který zajistí, že se z vašeho pěstebního prostoru nedostane ani trochu nepříjemného pachu. Filtr na přítahu čistí vzduch před tím, než se dostane k ventilátoru, což může prodloužit jeho životnost.

Ve filtru naleznete pět centimetrů tlustou vrstvu aktivního uhlí, která zvládne efektivně vstřebávat pachy ze vzduchu nejméně rok a půl - naprosto spolehlivě a s minimální ztrátou tlaku.

Konkrétní model si můžete vybrat podle maximálního průtoku vzduchu od menších kapacit (425 m3/h) až po ty vyšší (3000 m3/h) nebo podle velikosti příruby.

Náš TIP: Nejlepších výsledků při indoor pěstování dosáhnete kombinací těchto uhlíkových filtrů se špičkovými ventilátory Can-Fan.