Klipsnové Ventilátory (Clip fan)

Nejprodávanější

13 položek celkem

Cirkulační větráky a větráčky menších rozměrů vybavené praktickou klipsnou nejvíce oceníte uvnitř pěstebního boxu. Jejich umístění můžete snadno kdykoliv změnit podle potřeby a jsou natolik tiché, že o jejich existenci po zapnutí nebudete ani vědět. Stejně tak spotřeba elektrické energie je naprosto minimální, praktické využití obrovské! Kromě rostlin uvnitř growboxu osvěží i vás, například během horkých letních dní doma nebo v kanceláři.

Obecně doporučujeme (nejen) začínajícím pěstitelům oscilační ventilátory, které se kromě foukání i otáčejí, a tak rostlinám nejlépe simulují reálný vítr, v důsledku čehož jsou jejich stonky a větvičky odolnější vůči lámání, jako by rostly v přírodě.

Pokud dbáte hlavně na odolnost zařízení, zvolte model s kuličkovými ložisky. Tyto modely nabízí nejdelší životnost.

Zajímáte-li se o typ motoru, jistě vás zaujme paradox, že stejně velké větráky s nižší wattáží jsou ty dražší. Je to proto, že používají efektivnější a výkonnější magnetický motor, který je navíc spolehlivější a vydrží vám výrazně déle než běžné AC motory.

Ventilátory typu „Clip fan“ vybírejte mimo jiné i podle toho, jak tlusté jsou trubky vašeho grow boxu. 

Všechny klipsnové větráčky disponují dostatečně dlouhým kabelem pro snadné zapojení a jsou připraveny k okamžitému spuštění.

Náš TIP: STURM3 nabízí řešení 3v1 – jedná se o cirkulační ventilátor s příslušenstvím, díky kterému máte v ceně plnohodnotný stojanový, podlahový i nástěnný model.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení