Klipsnové Ventilátory (Clip fan)

Cirkulační větráky a větráčky menších rozměrů vybavené praktickou klipsnou nejvíce oceníte uvnitř pěstebního boxu. Jejich umístění můžete snadno kdykoliv změnit podle potřeby a jsou natolik tiché, že o jejich existenci po zapnutí nebudete ani vědět. Kromě rostlin uvnitř growboxu osvěží větráček s malou spotřebou od značky RAM, Secret Jardin nebo Garden Highpro i vás, například během horkých letních dní doma nebo v kanceláři.

Rádi vám poradíme, jak vylepšit prostřední pěstebního stanu. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

16 položek celkem
PF CLIP
Akce
449 Kč
CULCDCVEN9009
eb500e6a63933ff6c09580dc7928f8fd
379 Kč
30576
Ventilátor Garden Highpro Clip Fan 15CM / 5W Cover
569 Kč
GPROCLIP1505
Ventilátor Garden Highpro Clip Fan 20CM / 12W Cover
699 Kč
GPROCLIP2075
Ventilátor Monkey Fan 30W, 23cm, 2 rychlosti Cover 5670

Cirkulační větráky a větráčky menších rozměrů vybavené praktickou klipsnou nejvíce oceníte uvnitř pěstebního boxu. Jejich umístění můžete snadno kdykoliv změnit podle potřeby a jsou natolik tiché, že o jejich existenci po zapnutí nebudete ani vědět. Stejně tak spotřeba elektrické energie je naprosto minimální, praktické využití obrovské!

Kromě rostlin uvnitř growboxu osvěží větráček s malou spotřebou od značky RAM, Secret Jardin nebo Garden Highpro i vás, například během horkých letních dní doma nebo v kanceláři.

Obecně doporučujeme (nejen) začínajícím pěstitelům oscilační ventilátory, které se kromě foukání i otáčejí, a tak rostlinám nejlépe simulují reálný vítr, v důsledku čehož jsou jejich stonky a větvičky odolnější vůči lámání, jako by rostly v přírodě.

Pokud dbáte hlavně na odolnost zařízení, zvolte model s kuličkovými ložisky. Tyto modely nabízí nejdelší životnost.

Zajímáte-li se o typ motoru, jistě vás zaujme paradox, že stejně velké větráky s nižší wattáží jsou ty dražší. Je to proto, že používají efektivnější a výkonnější magnetický motor, který je navíc spolehlivější a vydrží vám výrazně déle než běžné AC motory.

Ventilátory typu „Clip fan“ vybírejte mimo jiné i podle toho, jak tlusté jsou trubky vašeho grow boxu.

Všechny klipsnové větráčky disponují dostatečně dlouhým kabelem pro snadné zapojení a jsou připraveny k okamžitému spuštění.

Náš TIP: STURM3 nabízí řešení 3v1 – jedná se o cirkulační ventilátor s příslušenstvím, díky kterému máte v ceně plnohodnotný stojanový, podlahový i nástěnný model.