Stimulátory růstu a květů od Advanced Nutrients

Stimulátory se používají k podpoře růstu, rychlejšímu nástupu kvetení nebo k zrychlení zrání a zlepšení kvality úrody. Neustálá inovace značky Advanced Nutrients nabízí rostlinám výživu B-52 plnou vitamínů B, Rhino Skin s křemíkem, který rostliny posílí nebo sladkou pecku CarboLoad pro šťavnaté plody.

Výživu naplánujte podle dávkovacích tabulek Advanced Nutrients.

Nejste si jistí, co rostlinkám schází ke štěstí? Rádi poradíme na adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

Advanced Nutrients B-52 Cover
od 369 Kč
Advanced Nutrients B-52
Skladem
ANB520250
Původně: 369 Kč
od 249 Kč
Advanced Nutrients Rhino Skin Cover
od 299 Kč
Původně: 299 Kč
od 229 Kč
Advanced Nutrients CarboLoad Liquid Cover
od 199 Kč
Původně: 199 Kč
od 139 Kč
Advanced Nutrients Bud Factor X Cover
od 599 Kč
Původně: 599 Kč
od 449 Kč
5700d7fb
 
od 499 Kč
Advanced Nutrients Kushie Kush Cover
od 1 249 Kč
Původně: 1 249 Kč
od 849 Kč
7 položek celkem

Zvýšit potenciál rostlin umí mnoho produktů, ale některé v této disciplíně jednoduše vynikají díky neúprosné intenzitě botanických výzkumů a následným inovacím výživových doplňků, jak můžeme pozorovat především v podání kanadské značky Advanced Nutraucetics.

Vyzkoušejte to nejmodernější, co je na trhu k mání pro maximální výnosy!

Například vitamínová formule B52 je jediné hydroponické tonikum, které obsahuje speciální seskupení vitamínů B a dalších ingrediencí, které podporují a zrychlují vývoj a dospívání rostlin. Podporuje i přirozený imunitní systém rostliny, která se tak stává odolnější nejen vůči chorobám a škůdcům, ale i abiotickému stresu - vzpamatuje se rychleji, když ji přelijete, přesadíte nebo třeba po kolísání teplot.

Aby rostliny vybudovaly pevné buněčné stěny, potřebují křemík. Tento prvek zároveň používají při tvorbě tolik žádaných esenciálních olejů a terpenoidů, je tedy žádoucí, aby ho měly dostatek po celý pěstební cyklus. Doplněk Rhino Skin s vysokým obsahem křemíku pomůže rostlinám stát se tlustokožci, které jen tak něco neohrozí.

Na rozvoj květů a zlepšování jejich kvality jsou zaměřené aditiva jako je CarboLoad, Bud Factor X a Kushie Kush. Přírodní posílení rostliny, zvýšení absorpce živin a rozvoj kořenů i květů nabízí organická Ancient Earth.

Výživu naplánujte podle dávkovacích tabulek Advanced Nutrients.

Nejste si jistí, co rostlinkám schází ke štěstí? Rádi poradíme na adrese info@higarden.cz.