Kokosový substrát UGro Organics Coco

Nejprodávanější

vyr 634 XL Rhiza 1
619 Kč
Původně: 619 Kč
449 Kč
vyr 632 Small Rhiza 1
od 99 Kč
Původně: 99 Kč
od 79 Kč
vyr 631 Small Basic 1
od 89 Kč
Původně: 89 Kč
od 69 Kč
UGro Slab - lisovaná rohož 15l (na webu 100x15x20 cm, 24l) Cover
199 Kč
Původně: 199 Kč
189 Kč
5 položek celkem

V našem sortimentu s kokosovými substráty rozhodně nesmí chybět výrobce, který se již od roku 2003 specializuje výhradně na jejich vývoj a výrobu. Na výsledku je to znát!

Plantáže této firmy, na kterých se pěstují kokosové palmy, se nacházejí v hloubi indické přírody daleko od pobřeží. Toto prostředí bez přítomnosti solí zaručuje v případě všech produktů UGro Organics Coco velice nízké hladiny EC.

Můžete si vybrat mezi klasickým substrátem v 50 litrovém pytli a lisovaným kokosem ve formě kostek. Některá balení obsahují i květník v podobě flexibilního pružného vaku a jsou naprosto ideální pro pěstování trvalek, ale i dalších druhů rostlin, a to jak uvnitř, tak venku.

UGRO Pure nabízí možnost sázet rostliny přímo do substrátu tvořeného malými částicemi kokosové rašeliny. 100 % kompostovatelná organická hmota obsahuje houbu Trichoderma pro podporu imunitního systému rostlin a stimulaci jejich růstu.

Varianta Max Air zase vyniká hrubozrnnou strukturou a přítomností perlitu, který má blahodárný vliv na provzdušnění kořenového systému a tím i na celkový vývoj a vitalitu rostlin. Dáváte-li přednost krátkodobým sezónním plodinám, určitě dejte přednost i Max Air

Náš TIP: Všechny produkty od UGRO Organics Coco představují atraktivní alternativu tradičnějším kokosovým substrátům. Pro začátek vyzkoušejte třeba praktické balení Rhiza XL!