Kokosový substrát UGro Organics Coco

Nejprodávanější

7 položek celkem

V našem sortimentu s kokosovými substráty rozhodně nesmí chybět výrobce, který se již od roku 2003 specializuje výhradně na jejich vývoj a výrobu. Na výsledku je to znát!

Plantáže této firmy, na kterých se pěstují kokosové palmy, se nacházejí v hloubi indické přírody daleko od pobřeží. Toto prostředí bez přítomnosti solí zaručuje v případě všech produktů UGro Organics Coco velice nízké hladiny EC.

Můžete si vybrat mezi klasickým substrátem v 50 litrovém pytli a lisovaným kokosem ve formě kostek. Některá balení obsahují i květník v podobě flexibilního pružného vaku a jsou naprosto ideální pro pěstování trvalek, ale i dalších druhů rostlin, a to jak uvnitř, tak venku.

UGRO Pure nabízí možnost sázet rostliny přímo do substrátu tvořeného malými částicemi kokosové rašeliny. 100 % kompostovatelná organická hmota obsahuje houbu Trichoderma pro podporu imunitního systému rostlin a stimulaci jejich růstu.

Varianta Max Air zase vyniká hrubozrnnou strukturou a přítomností perlitu, který má blahodárný vliv na provzdušnění kořenového systému a tím i na celkový vývoj a vitalitu rostlin. Dáváte-li přednost krátkodobým sezónním plodinám, určitě dejte přednost i Max Air

Náš TIP: Všechny produkty od UGRO Organics Coco představují atraktivní alternativu tradičnějším kokosovým substrátům. Pro začátek vyzkoušejte třeba praktické balení Rhiza XL!