Stínidla LUMii

Ať už sháníte kvalitní reflektor pro jednopaticovoudvoupaticovou (double-ended, DE) výbojku nebo vzduchem chlazené stínidlo, značka LUMii je skvělá volba. V naší nabídce naleznete i kompletní sety, které obsahují předřadník, stínidlo a výbojku - a to v magnetické a digitální variantě. Odrazivost všech stínidel se pohybuje kolem 90%. Drtivou většinu světla, kterou stínidlo zachytí odrazí rovnoměrně zpět tam, kam patří - k rostlinám.

Rádi vám s výběrem stínidla, výbojky i předřadníku pomůžeme. Jsme tu pro vás na adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

7 položek celkem

Značka LUMii se věnuje výrobě umělého pěstebního osvětlení. Jedná se o prověřenou značku z Velké Británie, která dobře slouží mnoha growerům. Z jejich výrobků u nás naleznete výbojky v různé wattáži a provedení, ať už klasické "čtyřstovky" nebo extrémně výkonné dvoupaticovou výbojku 1000W, 400V

Nechybí pochopitelně ani výběr předřadníků, které s těmito výbojkami skvěle spolupracují. 

Jediné co zbývá, je kvalitní reflektor. Odrazivost reflektroů od LUMii málokdy klesne pod 90%. Drtivá většina světla, které dopadne na stínidlo je tedy efektivně odraženo zpět do místnosti. Nebudete tak zbytečně svítit do stropu a místo toho získáte efektivní zdroj světla a perfektní rovnoměrnost osvitu.

Na výběr máte reflektory pro jednopaticovoudvoupaticovou (double-ended, DE) výbojku nebo vzduchem chlazené stínidlo.

Oblíbenou volbou jsou mezi zákazníky i kompletní sety osvětlení. V případě značky LUMii se jedná o set s klasickou 600W výbojkou a reflektorem, rozdělené podle použitého předřadníku na magnetickou a digitální variantu.