Stínidla Lumatek

Od značky Lumatek už nečekáme nic než prémiovou kvalitu - a oprávněně. I když je značka nejznámější kvůli prémiovým LED světlům, věnují se i klasickému osvětlení pomocí výbojek. V naší nabídce naleznete stínidla uzpůsobená pro dvoupaticové (DE, double ended) výbojky a parabolické stínidlo pro klasickou výbojku. Můžete se spolehnout na kvalitu zpracování, rovnoměrný rozptyl světla a vysokou odrazivost až 90%.

Nejprodávanější

5 položek celkem

Od značky Lumatek už nečekáme nic než prémiovou kvalitu - a oprávněně. I když je značka nejznámější kvůli prémiovým LED světlům, věnují se i klasickému osvětlení pomocí výbojek. To kopíruje i naše nabídka - můžete si vybrat výbojku předřadník od značky proslulé kvalitou. 

Vybrali jsme pro vás to nejlepší. Pokud dáváte přednost osvětlování pomocí DE (double-ended, dvoupaticové) výbojek, budou vás zajímat reflektory TEKKEN. Připravili jsme pro vás klasické stínidlo s povrchem Hammertone, do kterého pasují DE HPS výbojky 1000W, 400V a moderení DE CMH výbojky o 630W.

Pokud chcete opravdu skvělou odrazivost a povrch vyleštěný tak, že se v něm uvidíte, je Tekken PRO MIRO rozhodně něco pro vás. Odrazivost je až 95%! Pasují do něj DE HPS výbojky 1000W, 400V a moderení DE CMH výbojky o 630W.

Pro growery, kteří využívají 600W výbojky s jednou paticí Lumatek nabízí parabolické stínidlo Shinobi Miro. Má povrch vyleštěný tak, že se v něm uvidíte a odrazivost dosahuje úctyhodných 95%.