Orca odrazové folie

Nejprodávanější

2 položek celkem

ORCA je světoznámá kanadská značka vyrábějící jedny z nejlepších odrazových fólií na trhu.

Orca Grow Film™ disponuje jedinečnou topografií povrchu tvořenou vlákny s vysokou hustotou specializovaného reflexního plastu. Mikrovlákna dávají dohromady mimořádně reflexivní a zároveň difuzní povrch. Odrazivost 99 %! Pro zajímavost, tento fascinující princip můžeme pozorovat u sněhových vloček. Výrobce se tedy nechal inspirovat přímo přírodou, kde je průhledná voda přeměněna v reflexní zářivě bílý sníh, a to díky jedinečné geometrii tvorby krystalů ledu. Tato folie je navíc barevně neutrální, takže vůbec nezkresluje světelné parametry výbojek. Mimo jiné udržuje v pěstebních místnostech požadovanou teplotu a její polopropustné vlastnosti umožňují odchod vlhkého vzduchu. Orca Grow Film™ můžete pořídit na základě aktuální potřeby už od jednoho metru!

Alternativou, kterou mají pěstitelé také v oblibě, může být bílá odrazová folie ORCA Secret Jardin s odrazem světla 95 %. Pro její lepení se vám může hodit tato bílá lepící páska se stejnou odrazivostí, jakou disponuje samotná fólie!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení