Orca odrazové folie

ORCA je světoznámá kanadská značka vyrábějící jedny z nejlepších odrazových fólií na trhu. Orca Grow Film™ disponuje jedinečnou topografií povrchu tvořenou vlákny s vysokou hustotou specializovaného reflexního plastu. Mikrovlákna dávají dohromady mimořádně reflexivní a zároveň difuzní povrch. Jednoduše řečeno, fólie propustí vlhký vzduch ven z pěstírny a zároveň pomůže udržet konstatní teplotu. Odrazí přitom 99% světla! 

 Rádi vám s výběrem ideální fólie poradíme. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

orca film linearer meter pro 120 meter reflektierendes papier
 
od 349 Kč
orca sj
Secret Jardin Orca 1,2 x 10m
Vyprodáno
SJ-ORR100
 
1 799 Kč
2 položek celkem
orca film linearer meter pro 120 meter reflektierendes papier 2_678601
orca sj
Novinka
SJ-ORR100

ORCA Grow Film ™ je vyrobena z vláken s vysokou hustotou specializovaného reflexního plastu, který spojen dohromady vytváří jedinečnou topografii povrchu. Výsledná geometrie mikrovláken a submikronových pórů uvnitř mikrovlákna, vytvoří vysoce reflexní a difuzní povrch. Jednoduše řečeno, fólie propustí vlhký vzduch ven z pěstírny a zároveň pomůže udržet konstatní teplotu. Odrazí přitom 99% světla! 

Takové vlastnosti zní povědomě, že? To, že taková fólie pochází právě z Kanady není náhoda - výrobce se inspiroval skvělým izolačním a odrazivým materiálem, kterého je v Kanadě v zimě habaděj. Sněhová vločka totiž funguje na stejném principu.

Výsledkem je skvělé rozprostření světla v celé pěstírně, které napomůže efektivitě osvětlení a tedy i růstu rostlin. 

Fólie Orca má s přehledem nejvyšší odrazivost mezi materiály, které se při indoor pěstování používají. Naprosto eliminuje stinná místa a napomáhá tomu, aby i rostlinky v rozích (které bývají často přehlížené) měly dostatek světla na růst. Vytvořením rovnějších podmínek pro všechny rostliny, čímž se zvýší i celkový výnos. Zároveň je vodotěsná, snadno omyvatelná a naprosto netoxická.

Taková fólie se pochopitelně stala vítězem mnoha testů a je používána i v rámci vesmírného programu.