V pátek 23.7.2021 bude prodejna otevřena pouze od 9:00 do 12:00 z důvodu inventury. Omlouváme se za komplikace! higarden.cz

Hnojiva Atami ATA

13 položek celkem

Zlatá střední cesta v podání Atami nese označení ATA. Základní a doplňková hnojiva pro středně pokročilé i úplné začátečníky, kteří mají pěstování zatím jako koníčka, ale chtějí se na každý pád dočkat krásné úrody.

Fantastickým a suverénně nejprodávanějším zbožím z této řady je Atami ATA Bloombastic! Dlouho očekávaná novinka přinesla na trh vyvážený a vysoce kvalitní koktejl minerálů a stimulátorů pro fáze květu i zrání. Rozhodně stojí za pozornost, neboť se podílí na tvorbě buněčných membrán, bílkovin, enzymů a podporuje celou řadu dalších klíčových procesů. Obsažené železo stimuluje tvorbu chlorofylu. V popisu produktu najdete i praktická videa.

AWA Leaves A+B funguje jako ideální dvousložková výživa pro vegetativní období. V květové fázi použijte AWA Max A+B.

Atazyme je minerální hnojivo, které umožňuje rostlinám lépe vstřebávat živiny.

Vynikající univerzální doplněk, který můžete použít při pěstování v hlíně, v kokosu i pro hydroponii představuje oblíbený CalMag.

Biologickou rovnováhu při pěstování v kokosu spolehlivě zajistí dvousložková výživa Coco Max A+B. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití originálních kokosových substrátů přímo od Atami.

Rootbastic je zase vysoce kvalitní kořenový stimulátor.

Dávkování Hnojiv Atami ATA naleznete v našich tabulkách.