Regulace pomocí Hygrostatu

Hygrostat slouží ke zvlhčování a odvlhčování. Pořiďte si chytrý přístroj pro regulaci výkonu ventilátorů a dalších zařízení v závislosti na vlhkosti vzduchu v místnosti, nebo ve stanu. Digitální hygrostaty umožňují spínání a regulaci spotřebičů na základě přednastavené ideální hodnoty relativní vlhkosti. Favoritem v této kategorii jsou regulátory TechGrow, českou kvalitu reprezentuje Malapa.

Rádi vám s automatizací poradíme. Jsme tu pro vás na známé adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

19 položek celkem
GAS Intelligent Humidity Controller
4 990 Kč
N41328
image
6 490 Kč
FC20-216FR
hy10 mini elektronicky hygrostat 40 do 90rh zvlhcovani a odvlhcovani (3)
1 990 Kč
9073
Trolmaster Hydro-X Controller 3-in-1 Sensor (HCS-1) N43196
GSE Regulátor s LCD displejem pro 2 EC ventilátory Cover FC15-FR
hy12 mini hygrostat zvlhcovani a odvlhcovani (3)
4 490 Kč
9075
Trolmaster 240V Humidity Device Station (DSH-2E) + adaptér N43236

Hygrostat slouží ke zvlhčování a odvlhčování. Pořiďte si chytrý přístroj pro regulaci výkonu ventilátorů a dalších zařízení v závislosti na vlhkosti vzduchu v místnosti, nebo ve stanu. Digitální hygrostaty umožňují spínání a regulaci spotřebičů na základě přednastavené ideální hodnoty relativní vlhkosti.

Udržování té správné vlhkosti je při indoor pěstování velmi důležitým úkolem. Vysoká vlhkost zvyšuje pravděpodobnost výskytu plísní a dalších chorob, v příliš vlhkém nebo suchém vzduchu se rostlinám také hůř transpiruje. Dýchání je totiž pro ně také důležité a příliš nízká či vysoká vlhkost může mít za výsledek pomalý vývoj a dokonce i nedostatek živin.

Buď můžete měřit vlhkost klasicky vlhkoměrem a pak upravit otáčky ventilátoru nebo spustit odvlhčovač ručně. Proč ale proces nezjednodušit pomocí digitálního víceúčelového přístroje, který důsledně měří teplotu i vlhkost a zároveň umožňuje ovládání ventilátorů a dalších spotřebičů?

Automatizace procesu zjednoduší vaši práci a zároveň sníží náklady na energie - spotřebiče budou fungovat pouze tehdy, kdy to bude potřeba.

Naši zákazníci si oblíbili digitální hygrostat značky Malapa, který dokonale vychází vstříc potřebám správného načasování. Značka Malapa je v našem sortimentu zastoupena mimo jiné také MINI elektronickým hygrostatem, který vám může nabídnout nebývalý rozsah hodnot pro relativní vlhkost, na jejímž základě spíná a reguluje příslušné spotřebiče a ve výsledku tak obstarává účinné zvlhčování a odvlhčování.