Regulace pomocí Hygrostatu

Nejprodávanější

12 položek celkem

Hygrostat slouží ke zvlhčování a odvlhčování. Pořiďte si chytrý přístroj pro regulaci výkonu ventilátorů a dalších zařízení v závislosti na vlhkosti vzduchu v místnosti, nebo ve stanu. Digitální hygrostaty umožňují spínání a regulaci spotřebičů na základě přednastavené hodnoty relativní vlhkosti udávané v procentech.

Vlhkost změříte vlhkoměrem. Dále také pomocí digitálního víceúčelového přístroje, který důsledně měří teplotu i vlhkost a zároveň umožňuje ovládání ventilátorů a dalších spotřebičů. Řeč je o chytré mašince v podobě propracovaného, velmi univerzálního regulátoru od renomované značky GSE.

Naši zákazníci si oblíbili také digitální hygrostat značky Malapa, který dokonale vychází vstříc potřebám správného načasování. Značka Malapa je v našem sortimentu zastoupena mimo jiné také MINI elektronickým hygrostatem, který vám může nabídnout nebývalý rozsah hodnot pro relativní vlhkost, na jejímž základě spíná a reguluje příslušné spotřebiče a ve výsledku tak obstarává účinné zvlhčování a odvlhčování.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení