Kořenové stimulátory od Advanced Nutrients

Kořenové stimulátory Advanced Nutrients jsou založeny na přírodní cestě rozvíjení rhizosféry - přidáváním prospěšných mikrobů. Doplněk Voodoo Juice zlepší absorpci živin a rozšíří kořenový systém, Tarantula Liquid ochrání před napadením i ty nejmladší rostlinky. Tablety Voodoo Juice Plus vytvoří v rhizosféře ty nejlepší podmínky, jaké si může pěstitel přát.

S dávkováním pomůžou tabulky Advanced Nutrients.

S výběrem efektivního kořenového stimulátoru vám rádi poradíme na adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

Advanced Nutrients Voodoo Juice Cover
od 579 Kč
Původně: 579 Kč
od 419 Kč
Advanced Nutrients Tarantula Liquid Cover
od 589 Kč
Původně: 589 Kč
od 419 Kč
Advanced Nutrients Voodoo Juice Plus tablety
od 1 919 Kč
Původně: 1 919 Kč
od 1 099 Kč
3 položek celkem

Kořeny jsou základ všeho a při pěstování na ně není radno zapomenout, rostliny jimi totiž příjmají živiny a čím rozvinutější systém mají, tím lépe. Onemocnění kořenů, plíseň či napadení škůdcem je tedy častý důvod špatného růstu nebo selhání mladičkého klonu. Značka Advanced Nutrients sází na ověřený způsob rozvíjení a ochrany kořenů - ten přírodní.

Doplněk Voodoo Juice přidá do rhizosféry prospěšné bakterie, díky kterým se kořeny rozvíjí rychleji a zvládnou tedy efektivně absorbovat živiny, které jim přidáváte ve formě základního hnojiva. Přítelské bakterie také efektivně kořeny chrání před napadením plísní a zlepšují výnosy.

Tarantula Liquid vytvoří ochranný štít z mikroorganismů, které rostliny chrání před škůdci a plísněmi. Mikroorganismy také rozkládají odumřelé části rostlin a uvolňují z nich živiny, které může rostlina znovu vstřebat a efektivně použít pro další růst. Tarantula obsahuje mikroorganismy, které byly pro tyto účely speciálně vybrané a šlechtěné.

S tarantulou se perfektně doplňuje Piranha Liquid, který je v podpoře rozvoje kořenů ještě efektivnější než Voodoo Juice. Můžete očekávat, že se kořenový systém zvětší až sedminásobně! Obsahuje totiž mikroskopické houby, které se chovají mykozhizně - vytvářejí s kořeny rostlin symbiózu. Tyto houby se provážou s existujícími kořeny a chovají se v praxi jako jejich rozšíření.

Pokud chcete využít výhody všech tří produktů, je tu pro vás novinka ve formě Voodoo Juice Plus. Jednou tabletou totiž přidáte ke kořenům všechny prospěšné složky mikrobiální řady Advanced Nutrients i s jejich výhodami. Využijte potenciál soužití mikrobů a rostlin naplno a užijte si výsledný efekt - krásné, plodné a zdravé rostliny.

S dávkováním pomůžou tabulky Advanced Nutrients.

S výběrem efektivního kořenového stimulátoru vám rádi poradíme na adrese info@higarden.cz.