Ventilátory Vents

Sortiment Ukrajinské firmy Vents, která vyrábí a prodíví kvalitní ventilační zařízení různých typů, se hodí do prostor, které vyžadují kvalitní ventilaci. Všechny jejich výrobky se vyznačují velkou montážní variabilitou a spolehlivostí. V naší nabídce naleznete jejich modelové řady KSA, VK a VKMz. Jejich výrobky naleznete i v kategorii TT nebo VKO.

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

2 položek celkem
Ventilátor Vents Quietline 125, 185m3/h Cover
1 199 Kč
10668
quietline
1 699 Kč
10671

Firma sídlící v Kyjevě již více než dvě dekády vyrábí a prodává kvalitní ventilační zařízení mnoha různých parametrů do všech myslitelných koutů světa. Kromě rozsáhlé geografie prodeje posiluje její vedoucí pozici na trhu také členství v mnoha renomovaných mezinárodních odborných asociacích v oblasti klimatu...

Její sortiment, zahrnující i modelové řady KSA, VK a VKMz k mání jsou i typy TT nebo VKO, tak uspokojí pěstitele jakékoliv kategorie a přesahujíce hranice zahradnictví se kromě pěstebního stanu či místnosti hodí také do nejrůznějších prostor vyžadující kvalitní ventilaci.

Součástí našeho sortimentu je také neuvěřitelně tichý axiální ventilátor Quietline s hlučností pouhých 32 dB! Kvalitní kuličková ložiska motoru zaručují výdrž přinejmenším 40 000 hodin, a to je v případě axiálních ventilátorů mimořádně zajímavé číslo. Tepelným ztrátám a případnému zpětnému toku vzduchu účinně brání zpětný ventil.

Všechny ventilátory značky Vents nabízejí nebývalou montážní variabilitu, takže je můžete namontovat na stěnu, nebo strop. Záleží také zcela na vašich potřebách, zda je umístíte vertikálně či horizontálně.

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.