22 položek celkem
Extra flor anthracite 01 19818/ANT
Extra flor anthracite 01 19824/TER
Extra Flor 80 anthracite 01 19827/ANT
Garden anthracite 01 19770/ANT
GARDEN colors 19776/ANT
Garden anthracite 01 19779/ANT
Garden anthracite 01 19782/ANT

V této kategorii naleznete velký výběr, pokud jde o kvalitní truhlíky všeho druhu!

  • Je libo samozavlažovací truhlík? Pak se spolehněte na značku PLASTKON, vyrábějící unikátní truhlíky s technologií SMART SYSTEM, která vám zálivku maximálně usnadní díky dvoukomorovému vodoznaku a ergonomickým datumovkám. Napájecí díl můžete na dně truhlíku umístit na vyznačené místo podle potřeby. Masivní samozavlažovací truhlíky SMARTS SYSTEM si můžete koupit ve 3 variantách:

Na výběr máte také ze 4 velikostí a 5 barevných provedení. 

  • Mimořádně elegantním řešením pro každý balkón či terasu jsou luxusní samozavlažovací truhlíky SUPREME, které díky mimořádně atraktivnímu designu využijete také v interiéru. Kromě estetického hlediska vynikají také ojedinělým horizontálním systémem pro měření vody, abyste včas věděli, že je potřeba vodu dolít. Pěstební nádoby lze navíc kdykoliv vyndat pro snadnou výsadbu rostlin.
  • Do sortimentu truhlíků jsme pro velmi dobrý poměr ceny a kvality zařadili také truhlíky Extra Flor, dostupné ve třech velikostech (40 cm, 60 cm a 80 cm) a hlavně šesti barevných variantách.
  • Truhlíky Garden jdou dlouhodobě na dračku díky nízké ceně a tvarové stálosti. 

Inspirujte se našimi zákazníky a pořiďte si bestseller v této kategorii: Samozavlažovací truhlík Extra Line SMART o velikosti 50 cm