V pátek 23.7.2021 bude prodejna otevřena pouze od 9:00 do 12:00 z důvodu inventury. Omlouváme se za komplikace! higarden.cz

Odvlhčovače

13 položek celkem

Příliš vysokou vlhkost v growboxu nebo v jakékoliv pěstební místnosti snadno eliminuje účinný odvlhčovač, jehož moderní podoby navíc nabízejí i velmi ekonomický provoz a snadnou údržbu.

Jak to funguje? Elektronický přístroj nasaje vlhký vzduch. Uvnitř spotřebiče se nachází tzv. Peltierův článek, jehož funkcí je kondenzace vody obsažené ve vzduchu, která následně stéká do určené nádobky. Je-li nádobka plná, přístroj se automaticky vypne.

Příliš vysoká vlhkost je často příčinou tvorby nežádoucích plísní, a právě kvalitní odvlhčovač je schopen tomuto procesu zamezit a zabránit tak šíření plísně, typicky například v rohu vlhké místnosti.

Odvlhčovač je možné napojit na zásuvkový hygrostat, který se postará o automatické spínání v závislosti na relativní vlhkosti vzduchu.

Vybírejte také podle výkonu jednotlivých přístrojů s ohledem na velikost prostoru, v němž potřebujete eliminovat nadbytečnou vlhkost.

Netrápí vás vlhkost, ale suchý vzduch? Vlhkost můžete naopak zvýšit. Poslouží vám zvlhčovač neboli mistmaker.

S výběrem vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat: info@higarden.cz.