Mapito (Atami, Cultilene)

Nejprodávanější

3 položek celkem

Vyzkoušejte nový trend v hydroponii!

Přírodní inertní substráty Mapito nabízejí fantastické vlastnosti od unikátní struktury umožňující rostlinám snadné zakořenění až po neutrální pH a EC.

Základ těchto organických směsí tvoří z 85% vlákno z vulkanické lávy zvané basalt (Earthwool) a zbylých 15% je agropěna (Agrofoam). Vyvážený poměr hlavních složek zaručuje bezprecedentní provzdušnění a zadržení vody v substrátu v optimální míře. Základní složení je však ještě chytře obohaceno o biologické elementy podporující energický rozvoj kořenového systému pro skvělé výsledky pěstování v BIO kvalitě.

Ale pozor na kvalitu! Začínající pěstitelé se často nechají zlákat nízkou cenou nebalených Mapito vloček jakožto odpadního produktu nábytkářského průmyslu. U nás máte jistotu, že kupujete prvotřídní substrát vyvinutý speciálně pro potřeby moderní kultivace rostlin, který na trh dodává tradiční značka ATAMI.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení