Sady hnojiv Advanced Nutrients

Jestli vás zaujala řada hnojiv Advanced Nutrients, doporučujeme jejich zvýhodněné sady. Začátečník i profestionál ocení základní Starter kit, na kterém si produkty skvěle ozkouší. Základní hnojivo můžete doplnit o set pro Hobby growera, Experta, Profesionála nebo Velmistra.

Výživu rostlin naplánujte podle dávkovacích tabulek Advanced Nutrients.

S výběrem ideálního balíčku rádi poradíme na adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

14 položek celkem

Zaujaly vás věhlasné produkty od kanadské jedničky? Tak už si s výživou pro vaše rostliny nelamte hlavu a zajistěte svým rostlinám špičkovou výživu v komplexním formátu!

Advanced Nutrients má pochopení pro potřeby hydroponického pěstování i pěstování v kokosu, a tak přichází s nadstandardní nabídkou chytře poskládaných výživových sad různých velikostí...

Pokud začínáte nebo chcete ozkoušet hnojiva Advanced Nutrients na menší ploše, rozhodně doporučujeme Starter kit - výhodný balíček základních hnojiv a doplňků, které vám pomůžou poznat mnohé výhody kanadských hnojiv na vlastní sklizni.

Mezi zákazníky jsou oblíbené i další balíčky, které doplňují základní hnojiva o aditiva, která rozhodně pochválíte, jakmile uvidíte výsledek ve formě bohaté sklizně bobtnajících květů.

Balíček pro Hobby growery obsahuje doplňky výživy, které Advanced Nutrients doporučují úplně každému. K mání je i verze upravená pro potřeby rostlin pěstovaných v kokosovém substrátu.

Expert ocení sadu aditiv pro podporu kořenů, zlepšení chuti sklizně a perfektní zakončení pěstebního kolečka proplachem. Pro Profesionály Advanced Nutrients doporučuje balíček, který zrychlí vývoj rostlin, zvýší jejich odolnost a ochrání je před plísněmi a bakteriemi.

Opravdový fajnšmekr ocení balíček Velmistr, ve kterém najde ideální zdroj křemíku pro zvýšenou odolnost a dvojici květových stimulátorů, které společně zvýší počet květenství na rostlině a obsah kýžených esenciálních olejů.

Výživu rostlin naplánujte podle dávkovacích tabulek Advanced Nutrients.

Rádi vám doporučíme typ a velikost sady hnojiv od AN na míru vašim plánům a potřebám. Neváhejte nám napsat na info@higarden.cz.