Stříbrné odrazové folie

Pro účely pěstování indoor se velice často používá stříbrná odrazová fólie. Vysokou odrazivostí zlepší rozptyl světla v prostředí pěstírny, takže se většina světla z LED panelu nebo výbojky odrazí zpět k rostlinám a nepřijde nazmar. Mnohým pěstitelům se vyplatí i nákup ve velkém, u nás je možný i po 100mNa výběr máte z Fólie ECO (šíře 1,2 m, délka 5 m, 10 m, 30 m nebo 100m) REFLECT-A-GRO (šíře 1,4 m, délka 1m, 100m) a oblíbená fólie Mylar (šíře 1,4 m délka 10 m, 30 m, 100 m).

Nejprodávanější

4 položek celkem

Pro účely pěstování indoor se velice často používá stříbrná odrazová fólie. Vysokou odrazivostí zlepší rozptyl světla v prostředí pěstírny, takže se většina světla z LED panelu nebo výbojky odrazí zpět k rostlinám a nepřijde nazmar. Mnohým pěstitelům se vyplatí i nákup ve velkém, u nás je možný i po 100m

Fólie ECO má bílou a stříbrnou stranu se slušnou odrazivostí, je chráněná proti korozi a mačkání. Je dostupná v šíři 1,2m a délkách 5 m, 10 m, 30m a 100m.

Bílo-stříbrná fólie REFLECT-A-GRO je uzpůsobená pro indoor pěstování, nehořlavá, jednoduše omyvatelná, odratzivost má dokonce lepší než Mylar. Dostanete ji v šíři 1,4m a délce jednoho nebo sta metrů. 

Mezi pěstiteli je oblíbená fólie MylarTato poloprůhledná stříbrná odrazová fólie zajišťuje až o 50 % vyšší odraz a rozptyl světla. Její povrch je stejně jako u předchozích druhů odolný proti pomačkání a opotřebení, nenáročný na údržbu a samozřejmě zcela netoxický. Podobný povrch má mnoho oblíbených pěstebních stanů. Seženete ji v šíři 1,4m po 10 m, 30 m nebo 100 m.