V pátek 23.7.2021 bude prodejna otevřena pouze od 9:00 do 12:00 z důvodu inventury. Omlouváme se za komplikace! higarden.cz

Textilní květináče Gronest

15 položek celkem

Dopřejte svým rostlinám komfort, nezůstanou vám nic dlužné...

Kořeny rostlin pěstovaných v těchto květnících nerostou v kruzích a bohatě se větví!

Textilní květináče Gronest nechají kořeny vašich rostlin volně dýchat pomocí technologie Aqua Breathe. Geotextilie po stranách spolehlivě zabraňuje únikům živného roztoku. Zálivka se efektivně vstřebává do substrátu a přebytečná voda si najde cestu ven skrz propustné dno. Květníky Gronest se tak obzvlášť vyplatí, pokud s pěstováním právě začínáte, neboť díky promyšlenému zpracování květináče za účelem lepšího odvodnění se vyhnete přelití a uhynutí.

Květníky Gronest skvěle plní svoji roli ekologické alternativy běžných plastových květináčů pro kultivaci rostlin outdoor i indoor, oproti kterým udržují substrát chladnější, což se projeví nejvíce při pěstování venku během sluncem zalitých dní.

 Textilní květník Gronest lze jednoduše vyprat a opakovaně použít, a to ne jednou či dvakrát, ale při šetrném zacházení klidně i nějaký ten rok. Na rozdíl od plastových květináčů se nedá zlomit a odolává mrazu.

Na skladě pro vás máme připraveny unikátní textilní květináče o různém objemu na škále od 1 až po 380 litrů. Račte si vybrat!