Hnojiva Atami VGN

Co jsou to hnojiva VGN? Ekologická revoluce pro vaši zahradu!
Kořeny řady VGN spočívají ve filozofii oběhového hospodářství. Jako zdroje používáme různé cenné rostlinné zbytky a přeměňujeme je na vysoce kvalitní tekutá hnojiva schválená Control Union pro ekologické zemědělství.

Díky svému bohatému obsahu rozmanitých organických molekul tato nová hnojiva také podporují prosperující půdní život a zároveň poskytují rostlinám dostupné živiny. Zdravý půdní život je základem pro zdravé rostliny!

Čím vyšší je obsah komplexních organických molekul, tím lépe je vyživen půdní život. To podporuje zdravější rostliny, voňavé květy a chutné plody – ochutnejte a pociťte ten rozdíl na vlastní kůži!

Nejprodávanější

VGN Calmag family packshot
 
od 299 Kč
VGN 5 2 2 family packshot
 
od 219 Kč
vgn
 
699 Kč
VGN 2 2 4 family packshot
 
od 219 Kč
VGN 1 4 4 family packshot
 
od 249 Kč
5 položek celkem

Proč používat tekutá hnojiva VGN VEGANIC?
Touto řadou jsme spojili inovace s udržitelností. Chtěli jsme vytvořit řešení pro vás a vaše rostliny a zároveň myslet na naši planetu. Získejte úžasnou sklizeň, a přitom šetrně k životnímu prostředí, to vše díky hnojivům VGN:

● Certifikována jako ekologická vstupní surovina pro ekologické zemědělství.
● Podporují zdravý život v půdě.
● Živiny jsou snadno rozložitelné.
● Vychází z filozofie oběhového hospodářství.
● Živiny přímo dostupné pro rostliny.

Vyživujte současně půdu i rostliny!
Proč je tak důležité udržovat mikrobiální život v půdě? Nejsou to právě bakterie a houby, které napadají mou rostlinu a způsobují její onemocnění?

Odpověď na tuto otázku je ano i ne. Samozřejmě existují patogenní bakterie a houby, které způsobují choroby rostlin, jako je hniloba kořenů apod. Bakterie jsou přítomny téměř vždy, ale ne vždy způsobují problémy. Je to proto, že k tomu potřebují řadu podmínek. Abyste zabránili jejich šíření a s tím spojeným problémům, musíte udržovat prostředí kořenů v optimálním stavu. Nejvíce práce odvede dobré okysličení, a abyste toho dosáhli, je klíčové správně řídit zavlažování a zabránit přemokření.

 Hlavně však nesmíme zapomínat na prospěšné mikroorganismy. Jakou roli plní prospěšné bakterie? Je jich mnoho!

 • Zlepšují příjem živin.
• Chrání před biotickému a abiotickému stresu.
• Regulují hormony v rostlinách.
• Přítomnost užitečných mikroorganismů vytlačuje patogenní mikroorganismy a udržuje je před přemnožením.

 Udržování zdravého a rozmanitého mikrobiálního života má proto mnoho pozitivních dopadů. Pro udržení zdravého ekosystému je nezbytné udržovat substrát dobře provzdušněný a okysličený. Jakmile toto zajistíte a zabráníte přemokření, můžete používat přípravky obsahující organické látky a sloučeniny, které mohou být bakteriemi rozloženy. Receptura produktů VGN zahrnuje aminokyseliny, cukry a další organické sloučeniny. Tyto složité organické molekuly obohacují půdu. V důsledku toho budou rostliny spotřebovávat méně energie na podporu užitečných mikroorganismů, protože naše hnojivo to dělá za ně!

 Tuto dodatečnou energii mohou rostliny využít k životně důležitým funkcím, jako je růst, kvetení a tvorba plodů. Výsledek? Zdravější rostliny, voňavější květy a chutnější plody.