Reverzní osmotické jednotky

Reverzní osmóza využívá při filtraci vody polopropustnost selektivní membrány a zároveň vyšší tlak ze strany koncentrovanějšího roztoku. Přes membránu tudíž projde pouze rozpouštědlo (voda), ale minerální soli a další ve vodě rozpuštěné látky membrána zachytí. Při pěstebních procesech zajišťuje tento princip v konečném důsledku optimální účinnost hnojiv, protože přefiltrovaná vstupní „tvrdá“ voda je zbavena nežádoucích látek, jejichž přítomnost by normálně zvyšovala hodnoty EC.

Specialistou na reverzní osmózu je jednoznačně Growmax Water.

Moderní reverzní osmotické jednotky od této značky si hravě poradí nejen s tvrdou vodou, ale spolehlivě ji zbaví také všech ostatních organických i chemických nečistot, ať už byla kontaminována nejrůznějšími bakteriemi nebo chemickými látkami, jakými jsou běžně pesticidy, insekticidy či herbicidy. Filtry s aktivním uhlím pohltí mimo jiné 99 % molekul chlóru, který je běžnou součástí pitné vody z kohoutku (řadu) a pro rostliny je životně nebezpečný.

Pro dokonale čistou vodu využijte osmotické jednotky se schopností totální deionizace jako je například Growmax Water Power Gro. Toto zařízení zvládne přefiltrovat úctyhodných 500 litrů za jediný den bez potřeby elektrického proudu!

 
219
29900121929900
Značky

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.