Časování závlahy

Nejprodávanější

7 položek celkem

Automatické spínání neodmyslitelně patří k moderní hydroponii a zavlažovacím systémům. Časovače závlahy vám během pěstebních procesů ušetří spoustu času, energie a přinesou vám na rozdíl od ručního zalévání rostlin mnohem lepší výsledky, ať už pěstujete doma, venku, anebo ve skleníku.

Rostliny jsou na tom podobně jako my lidé. Stejně jako je pro naše zdraví mnohem lepší rozložit příjem tekutin a stravy do více malých dávek, než když čekáme, až dokud nás nedožene hlad či žízeň. Rostlinám proto obecně svědčí zálivka v menších dávkách, ale o to častěji. Samozřejmostí jsou pak pravidelné intervaly. A právě k tomu slouží časování závlahy.

Spínací hodiny s časovačem od renomované značky GSE umožňují ovládání čerpadla v denním a nočním režimu, což vašim kytkám zajistí perfektně rozložený a vyvážený příjem vody i živin. Za pozornost stojí i další zařízení z této kategorie. Pokud se věnujete hydroponické metodě NFT, doporučujeme mimořádně přesné zařízení od firmy Ecotechnics. Pro řízení tlakové i samotížné závlahy je tady osvědčený a oblíbený PLANT!T Water timer.