Regulace podle tlaku

Nejprodávanější

RAM Air-Pro II - regulátor otáček 2x 7A Cover
3 879 Kč
Původně: 3 879 Kč
3 499 Kč
GSE Digitální Fan controller 16A Cover
 
6 490 Kč
GSE Digitální regulátor tlaku 1A Cover
 
5 599 Kč
3 položek celkem
GSE Digitální Fan controller 16A Cover
6 490 Kč
FC20-216FR
GSE Digitální regulátor tlaku 1A Cover
5 599 Kč
FC07-203FR
RAM Air-Pro II - regulátor otáček 2x 7A Cover
3 879 Kč
3 499 Kč
N-HG-08375120

Chytrý regulátor vzduchotechniky, umožňující ovládat příslušná zařízení, primárně ventilátory, na základě aktuálního tlaku v pěstebním prostoru, patří mezi základní přístroje, které jsou nápomocné při zajištění optimálního klima uvnitř pěstebního prostoru. To je zcela klíčové pro zdravý vývoj rostlin a dosažení požadovaných výsledků při pěstování indoor.

Tyto přístroje kontrolují a vyhodnocují přívod vzduchu do stanu nebo větrané místnosti. V závislosti na tlaku následně automaticky regulují otáčky ventilátoru, případně dalších připojených zařízení (topení, zvlhčovač, odvlhčovač aj.)

Kvalitní regulátor zabraňuje přetlaku a zároveň také úniku pachů štěrbinami, mezerami a nejmenšími otvory ve stanu nebo místnosti.

Náš TIP: Něco (nejen) pro fajnšmekry. Mějte optimální klima pod kontrolou. Robustní a pohodlně programovatelný digitální controller je nejpropracovanějším regulátorem od renomovaného výrobce GSE. Sofistikovaný přístroj umožňuje nastavení nejrůznějších parametrů v denním i nočním režimu, a kromě dvou variabilních výstupů pro ventilátory nabízí i dva programovatelné výstupy pro další zařízení. Teplotu a vlhkost spolehlivě měří vodotěsný senzor. Naměřená data si dokonce můžete uložit (USB) a následně vyhodnocovat pomocí bezplatného softwaru přímo od GSE. Prozkoumejte všechny možnosti nebo mrkněte na praktické video v češtině!

Pokud máte ve výbavě větráky značky RAM – Air Pro II navržený pro ovládání odtahových a přítahových ventilátorů pro vás bude jasnou volbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení