Regulace podle tlaku

Nejprodávanější

RAM Air-Pro II - regulátor otáček 2x 7A Cover
3 879 Kč
Původně: 3 879 Kč
3 499 Kč
3 položek celkem
RAM Air-Pro II - regulátor otáček 2x 7A Cover
3 879 Kč
3 499 Kč
N-HG-08375120
GSE Digitální Fan controller 16A Cover
ZDARMAZDARMA
6 490 Kč
FC20-216FR
GSE Digitální regulátor tlaku 1A Cover
ZDARMAZDARMA
5 599 Kč
FC07-203FR

Chytrý regulátor vzduchotechniky, umožňující ovládat příslušná zařízení, primárně ventilátory, na základě aktuálního tlaku v pěstebním prostoru, patří mezi základní přístroje, které jsou nápomocné při zajištění optimálního klima uvnitř pěstebního prostoru. To je zcela klíčové pro zdravý vývoj rostlin a dosažení požadovaných výsledků při pěstování indoor.

Tyto přístroje kontrolují a vyhodnocují přívod vzduchu do stanu nebo větrané místnosti. V závislosti na tlaku následně automaticky regulují otáčky ventilátoru, případně dalších připojených zařízení (topení, zvlhčovač, odvlhčovač aj.)

Kvalitní regulátor zabraňuje přetlaku a zároveň také úniku pachů štěrbinami, mezerami a nejmenšími otvory ve stanu nebo místnosti.

Náš TIP: Něco (nejen) pro fajnšmekry. Mějte optimální klima pod kontrolou. Robustní a pohodlně programovatelný digitální controller je nejpropracovanějším regulátorem od renomovaného výrobce GSE. Sofistikovaný přístroj umožňuje nastavení nejrůznějších parametrů v denním i nočním režimu, a kromě dvou variabilních výstupů pro ventilátory nabízí i dva programovatelné výstupy pro další zařízení. Teplotu a vlhkost spolehlivě měří vodotěsný senzor. Naměřená data si dokonce můžete uložit (USB) a následně vyhodnocovat pomocí bezplatného softwaru přímo od GSE. Prozkoumejte všechny možnosti nebo mrkněte na praktické video v češtině!

Pokud máte ve výbavě větráky značky RAM – Air Pro II navržený pro ovládání odtahových a přítahových ventilátorů pro vás bude jasnou volbou.