Regulace podle tlaku

Tyto přístroje kontrolují a vyhodnocují přívod vzduchu do stanu nebo větrané místnosti. V závislosti na tlaku následně automaticky regulují otáčky ventilátoru, případně dalších připojených zařízení na úpravu klimatu (topení, zvlhčovač, odvlhčovač aj.) Kvalitní regulátor zabraňuje přetlaku a zároveň také úniku pachů štěrbinami, mezerami a nejmenšími otvory ve stanu nebo místnosti.

Rádi vám poradíme, který regulátor se k vašim spotřebičům hodí. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

RAM Air-Pro II - regulátor otáček 2x 7A Cover
3 879 Kč
Původně: 3 879 Kč
2 490 Kč
image
 
6 490 Kč
2 položek celkem
image
6 490 Kč
FC20-216FR
RAM Air-Pro II - regulátor otáček 2x 7A Cover
3 879 Kč
2 490 Kč
N-HG-08375120

Chytrý regulátor vzduchotechniky, umožňující ovládat příslušná zařízení, primárně ventilátory, na základě aktuálního tlaku v pěstebním prostoru, patří mezi základní přístroje, které jsou nápomocné při zajištění optimálního klima uvnitř pěstebního prostoru. To je zcela klíčové pro zdravý vývoj rostlin a dosažení požadovaných výsledků při pěstování indoor.

Tyto přístroje kontrolují a vyhodnocují přívod vzduchu do stanu nebo větrané místnosti. V závislosti na tlaku následně automaticky regulují otáčky ventilátoru, případně dalších připojených zařízení na úpravu klimatu (topení, zvlhčovač, odvlhčovač aj.) 

Kvalitní regulátor zabraňuje přetlaku a zároveň také úniku pachů štěrbinami, mezerami a nejmenšími otvory ve stanu nebo místnosti.

Náš TIP: Něco (nejen) pro fajnšmekry. Mějte optimální klima pod kontrolou. Robustní a pohodlně programovatelný digitální controller je nejpropracovanějším regulátorem od renomovaného výrobce GSE. Sofistikovaný přístroj umožňuje nastavení nejrůznějších parametrů v denním i nočním režimu, a kromě dvou variabilních výstupů pro ventilátory nabízí i dva programovatelné výstupy pro další zařízení. Teplotu a vlhkost spolehlivě měří vodotěsný senzor. Naměřená data si dokonce můžete uložit (USB) a následně vyhodnocovat pomocí bezplatného softwaru přímo od GSE. Prozkoumejte všechny možnosti nebo mrkněte na praktické video v češtině!

Pokud máte ve výbavě vzduchotechniku značky RAM, bude pro vás jasnou volbou Air Pro II navržený pro ovládání právě jejich odtahových a přítahových ventilátorů.