Hnojiva Atami ATA NRG (Organics)

Atami ATA NRG je řada organominerálních hnojiv pro pěstitele, kteří dávají přednost organickým hnojivům a přirozené chuti a vůni plodů vypěstovaných bez zásahu chemických stimulantů. Základními hnojivy této řady je růstové Growth-C a květové Bloom-C, které doporučujeme podpořit kořenovým stimulátorem Root-C a organickým květovým booseterm Bloombastic.

Doporučené dávkování hnojiv najdete v tabulkách Atami ATA NRG.

Vaše dotazy ohledně výživy rostlin rádi zodpovíme na adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

biobloombastic
od 359 Kč
Původně: 359 Kč
od 329 Kč
flower c
od 449 Kč
Původně: 449 Kč
od 399 Kč
20423 2 ata nrg bloom c 1l
od 239 Kč
od 239 Kč
e87697dc
1 299 Kč
Původně: 1 299 Kč
1 099 Kč
flavor
od 349 Kč
Původně: 349 Kč
od 299 Kč
root c
od 199 Kč
Původně: 199 Kč
od 169 Kč
alga c
od 199 Kč
Původně: 199 Kč
od 179 Kč
9 položek celkem

Atami NRG je řada organominerálních hnojiv, vyvinutá pro growery, kteří chtějí pěstovat ekologičtěji a udržitelně a zároveň touží po perfektní vůni a chuti sklizeného produktu. Většina objemu hnojiva je tvořená organickými ingrediencemi, minerální přísady jsou jen doplňující, spojuje tak výhody obojího. Hnojiva se dají bez problému kombinovat s produkty z jiných řad, hodí se hlavně pro pěstování v půdních substrátech, ale lze je využít i v jiných pěstebních metodách.

Všechna unikátní hnojiva z této sekce stojí za pozornost, v první řadě jmenujeme základní hnojiva Growth-C pro růst a Bloom-C pro květ, která rostlině dodají většinu hlavních živin, které bude během růstu potřebovat. Obě hnojiva se používají po celou dobu trvání cyklu, mění se jen poměr mezi jednotlivými složkami. Hlavní hnojivo Bloom-C je možné nahradit efektivním stimulátorem Bloombastic.

Ze stimulátorů v nabídce najdete kořenový booster Root-C, který rozvíjí kořenový systém a funguje i jako prevence chorob, které mají svůj původ v substrátu. Pro delší a intenzivnější kvetení doporučujeme stimulátor Flower-C. Nezapomenutelný efekt má oblíbený Bio Bloombastic, který zvýšením obsahu cukrů v rostlině zlepší chuť a kvalitu plodů.

Pokud chcete rostlinky podpořit tím, že jim dáte něco navíc, skvělou volbou jsou aditiva. Alga-C obsahuje vitamíny, aminokyseliny, stopové prvky a rostliné hormony získané z mořských řas a dalších zdrojů. Pokud pěstujete ovoce nebo zeleninu, bude vás zajímat Flavor, který zlepší chuť právě těchto plodů.

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete využívat originální substráty od Atami.

Doporučené dávkování hnojiv najdete v tabulkách Atami ATA NRG.