Diamantové odrazové folie

Nejprodávanější

Diamantová folie REFLECT-A-GRO, 1,4x1m Cover
Diamantová folie REFLECT-A-GRO
Skladem
FOILREFAGRO001
 
od 199 Kč
Diamantová reflexní folie ECO - role 10m * 1,25m Cover
 
od 599 Kč
Diamantová fólie ECO, role 1,22x7,62m Cover
 
od 899 Kč
3 položek celkem

Pro účely pěstování indoor je mezi growery obecně velice oblíbená diamantová odrazová fólie. Naštěstí nestojí tolik jako pravé diamanty a je snadno dostupná. Diamantovou se rozumí luxusní stříbrnobílá folie s diamantovým vzorem, kterou navíc máte možnost nakoupit v ceně za metr!

Diamantová fólie Diamond ECO umožňuje precizní odraz světla 99,9 %, nemačká se, a kromě téměř stoprocentní odrazivosti vyniká i tepelným rozptylem. Instalací této fólie docílíte lepšího růstu i kvetení rostlin, a naopak zabráníte růstu nežádoucích řas či plísní. PET vrstva chrání před korozí a opotřebením, proto očekávejte dlouhou životnost. Fólie je vyrobena ze zcela netoxického materiálu, splňuje přísné potravinářské normy a snadno se udržuje. Obsah hliníkových vrstev blokuje rádiové vlny.

Pokud myslíte ve větším nebo máte zkrátka větší potřebu, respektive plochu, kterou potřebujete pokrýt, jednoznačně se vám vyplatí nákup celé role. Případný menší přebytek určitě využijete do budoucna. Diamantovou reflexní folii ECO najdete v naší nabídce za více než příznivou cenu. Na výběr máte ze tří rolí o různé celkové délce: 10 m, 30 m a 100 m.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení