Diamantové odrazové folie

Nejprodávanější

7 položek celkem

Pro účely pěstování indoor je mezi growery obecně velice oblíbená diamantová odrazová fólie. Naštěstí nestojí tolik jako pravé diamanty a je snadno dostupná. Diamantovou se rozumí luxusní stříbrnobílá folie s diamantovým vzorem, kterou navíc máte možnost nakoupit v ceně za metr!

Diamantová fólie Diamond ECO umožňuje precizní odraz světla 99,9 %, nemačká se, a kromě téměř stoprocentní odrazivosti vyniká i tepelným rozptylem. Instalací této fólie docílíte lepšího růstu i kvetení rostlin, a naopak zabráníte růstu nežádoucích řas či plísní. PET vrstva chrání před korozí a opotřebením, proto očekávejte dlouhou životnost. Fólie je vyrobena ze zcela netoxického materiálu, splňuje přísné potravinářské normy a snadno se udržuje. Obsah hliníkových vrstev blokuje rádiové vlny.

Pokud myslíte ve větším nebo máte zkrátka větší potřebu, respektive plochu, kterou potřebujete pokrýt, jednoznačně se vám vyplatí nákup celé role. Případný menší přebytek určitě využijete do budoucna. Diamantovou reflexní folii ECO najdete v naší nabídce za více než příznivou cenu. Na výběr máte ze tří rolí o různé celkové délce: 10 m, 30 m a 100 m.