Diamantové odrazové folie

Pro účely pěstování indoor je velice oblíbená diamantová odrazová fólie. Naštěstí nestojí tolik jako pravé diamanty a je snadno dostupná. Diamantovou se rozumí luxusní stříbrnobílá folie s diamantovým vlisovaným vzorem, kterou navíc máte možnost nakoupit v ceně za metr! Diamantová fólie Diamond ECO umožňuje precizní odraz světla 99,9 %, nemačká se, a kromě téměř stoprocentní odrazivosti vyniká i tepelným rozptylem.

Rádi vám pomůžeme zvýšit efektivitu osvětlení pěstební místnosti. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

Diamantová reflexní folie ECO - role 10m * 1,25m Cover
 
od 399 Kč
Diamantová fólie ECO, role 1,22x7,62m Cover
 
od 899 Kč
diamantova folie reflect a gro role 1 4x100m
 
od 199 Kč
4 položek celkem

Pro účely pěstování indoor je mezi growery obecně velice oblíbená diamantová odrazová fólie. Naštěstí nestojí tolik jako pravé diamanty a je snadno dostupná. Diamantovou se rozumí luxusní stříbrnobílá folie s diamantovým vzorem, kterou navíc máte možnost nakoupit v ceně za metr!

Diamantová fólie Diamond ECO umožňuje precizní odraz světla 99,9 %, nemačká se, a kromě téměř stoprocentní odrazivosti vyniká i tepelným rozptylem. Instalací této fólie docílíte lepšího růstu i kvetení rostlin, a naopak zabráníte růstu nežádoucích řas či plísní. PET vrstva chrání před korozí a opotřebením, proto očekávejte dlouhou životnost. Fólie je vyrobena ze zcela netoxického materiálu, splňuje přísné potravinářské normy a snadno se udržuje. Obsah hliníkových vrstev blokuje rádiové vlny.

Pokud myslíte ve větším nebo máte zkrátka větší potřebu, respektive plochu, kterou potřebujete pokrýt, jednoznačně se vám vyplatí nakoupit fólii ve větším - třeba po 100m.