Doplňky výživy Terra Aquatica

Doplňky výživy jsou pro rostliny stejně důležité jako pro nás doplňky stravy. Stejně jako my, i rostlinky si zaslouží rozmazlování. Pokud jim chybí nějaký důležitý prvek (třeba křemík) nebo pokud chcete podpořit růst kořenů či květů, organické doplňky Terra Aquatica jsou skvělou volbou pro každou (nejen) hydroponickou zahradu.

S dávkováním a použitím pomůžou tabulky Terra Aquatica.

Rádi vám poradíme s výběrem hnojiva i doplňků. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

T.A. FinalPart (G.H. Ripen)
od 199 Kč
Původně: 199 Kč
od 159 Kč
T.A. FlashClean (G.H. FloraKleen)
od 189 Kč
Původně: 189 Kč
od 149 Kč
T.A. Calcium Magnesium
od 269 Kč
T.A. Calcium Magnesium
Skladem
11574/500
Původně: 269 Kč
od 219 Kč
Trickologic microbial inoculant
od 199 Kč
Původně: 199 Kč
od 129 Kč
PROBLOOM 02 60mL
od 499 Kč
Původně: 499 Kč
od 289 Kč
FULVIC 1L IMG 5256
od 489 Kč
Původně: 489 Kč
od 349 Kč
T.A. Pro Roots (G.H. BioRoots)
od 409 Kč
Původně: 409 Kč
od 289 Kč
T.A. Silicate (G.H. Mineral Magic)
od 479 Kč
Původně: 479 Kč
od 339 Kč
PROTECT 02 60mL IMG 5418
od 429 Kč
Původně: 429 Kč
od 339 Kč
T.A. Trikologic S (G.H. BioMagix SubCulture)
od 749 Kč
Původně: 749 Kč
od 489 Kč
12 položek celkem

 

 

Doplňky výživy jsou pro rostliny stejně důležité jako pro nás doplňky stravy. Stejně jako mnozí z nás přidávají do svého jídelníčku zdroje vitamínů a minerálů aby se těšili skvělému zdraví, rostlinky si také zaslouží rozmazlování. Pokud jim chybí nějaký důležitý prvek (třeba křemík) nebo pokud chcete podpořit růst kořenů či květů, organické doplňky značky Terra Aquatica jsou skvělou volbou pro každou (nejen) hydroponickou zahradu.

Představme si rovnou nejdůležitější přísady pro bohatou sklizeň. Můžete je zkoušet a používat zvlášť, případně kombinovat podle potřeby. Díky aditivům od značky Terra Aquatica dosáhnete pohádkových výnosů přirozenou cestou!

T.A. Fulvic je ultra čistý biostimulátor s vysokou koncentrací fulvonových a huminových kyselin, které jsou pro rostliny všeho druhu známou vzpruhou. Co do kvality obsažených fulvonových kyselin je tento výrobek suverénní jedničkou na trhu. Jeho použití zajistí lepší vývoj kořenů, rostliny budou zdravější a odolnější vůči chorobám. Dokonce chuť i vůně plodů bude intenzivnější díky zvýšené produkci éterických olejů. Dočkáte se také dřívější sklizně a výrazně vyšších výnosů!

T.A. Pro Bloom je účinný aktivátor, který prokazatelně zvýší růst a kvetení až o 20 %. Aktivátor zlepší vstřebávání vápníku, aktivuje mikroby v půdě a stimuluje imunitní systém rostlin.

T.A. Pro Roots je velmi koncentrovaný organický stimulátor, který rostlině pomůže vytvořit nevídaně silný kořenový systém - základ dalšího růstu. Můžete se těšit na zdravé a odolné rostliny, které budou plné svěží energie ve všech životních fázích od řízků až po zralé kytky.

Bloom Booster umožní bylinkám, květinám a plodinám všeho druhu naplno využít přirozeného genetického potenciálu, což se projeví explozivním kvetením a tvorbou velkých šťavnatých plodů.

Protect je spolehlivá ochrana před škůdci a patogeny ve formě spreje, který se aplikuje přímo na povrch listů.

Silicate obsahuje křemičitý prášek a více než 60 minerálů pro zdraví rostliny, který navíc pomáhá uchránit rostlinu pěstovanou venku před toxickým působením těžkých kovů.

Náš TIP: Těsně před sklizní použijte FinalPart. Pokud pěstujete rostlinky lékařského, aromatického či kulinářského charakteru, tato rostlinná výživa se postará o maximální obsah účinných látek!

S dávkováním a použitím pomůžou tabulky Terra Aquatica.

Pokud máte ohledně doplňků Terra Aquatica nějaké dotazy, neváhejte se ozvat na info@higarden.cz.