Doplňky výživy Terra Aquatica

11 položek celkem

Představme si rovnou nejdůležitější 100 % organické přísady pro bohatou sklizeň. Můžete je zkoušet a používat zvlášť, případně rovnou kombinovat podle potřeby. Díky aditivům od značky Terra Aquatica dosáhnete pohádkových výnosů přirozenou cestou!

T.A. Fulvic je ultra čistý biostimulátor s vysokou koncentrací huminových kyselin a především fulvokyselin, které jsou pro rostliny všeho druhu známou vzpruhou. Co do kvality obsažených fulvokyselin je tento výrobek suverénní jedničkou na trhu a jeho použití vám zajistí lepší vývoj kořenů, zdravější rostliny odolné vůči chorobám, intenzivnější chuť a vůni, zvýšená produkce éterických olejů. Dočkáte se také dřívější sklizně a výrazně vyšších výnosů!

T.A. Pro Bloom je účinný aktivátor s prokazatelným zvýšením růstu a kvetení až o 20 %. Zvyšuje vstřebávání vápníku, zvětšuje velikost listů, aktivuje mikrobiální život a stimuluje imunitní systém rostlin.

T.A. Pro Roots je organický extra koncentrovaný kořenový stimulátor pro nevídaně silný kořenový systém jakožto základ zdravých a odolných rostlin plných svěží energie ve všech životních fázích od řízků až po zralé kytky.

Bloom booster umožní bylinkám, květinám a plodinám všeho druhu naplno využít přirozeného genetického potenciálu, což se projeví explozivním kvetením a tvorbou velkých šťavnatých plodů.

Protect je spolehlivá ochrana před hmyzem a patogeny ve spreji, který se aplikuje přímo na povrch listů.

Silicate je nový křemičitý prášek pocházející ze starodávných ložisek obsahující více než 60 minerálů pro zdraví rostliny, který navíc pomáhá uchránit rostlinu před toxickým působením těžkých kovů, pokud pěstujete venku.

Náš TIP: Těsně před sklizní použijte FinalPart. Pokud pěstujete rostlinky lékařského, aromatického či kulinářského charakteru, tato rostlinná výživa se postará o maximální obsah účinných látek!