Ventilátory Red Scorpion

Ventilátory značky Red Scorpion jsou skvělou volbou pro ventilační systém do pěstebního prostoru. Spolehlivě odvedou vlhkost a  teplo z místnosti a zajistí proudění vzduchu, které rostliny potřebují. V naší nabídce naleznete odolné radiální ventilátory řady Metal (např. Red Scorpion METAL 100 mm, 320 m3/h) a odlehčené axiální EC ventilátory Plastic, jako je Red Scorpion PLASTIC 100mm, 322m3/h

Bloudíte mezi ventilátory a nemůžete si vybrat? Rádi navrhneme řešení na míru, které bude vyhovovat vašim požadavkům, stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

red scorpion red scorpion inline duct fans theg olden potter 800x800
3 590 Kč
Původně: 3 590 Kč
3 290 Kč
1 položek celkem
red scorpion red scorpion inline duct fans theg olden potter 800x800
3 590 Kč
3 290 Kč
RSM150

Značka Red Scorpion je rozeznatelná na první pohled díky výrazné červené barvě, na kterou ostatně odkazuje i název. Jejich pachové filtry i ventilátory tak poznáte na první pohled. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, můžete se na ně spolehnout. Odstraní přebytečnou vlhkost a teplo z pěstebních prostor a přivedou čerstvý vzduch, který rostliny pro zdravý růst a dýchání nezbytně potřebují.

V řadě Metal najdete radiální ventilátory s ocelovým tělem. Pohání je silný magnetický motor, který roztáčí dynamicky vyváženou turbínu. Z kovu není jen tělo ventilátoru, ale i jeho lopatky. Výsledkem je odolný ventilátor, který něco vydrží.Vytváří proud vzduchu pod vysokým tlakem, který se nezalekne občasné zatáčky nebo filtru.

K ventilátoru už je připojen 1,8m dlouhý přívodní kabel, stačí ho tedy připevnit pomocí konzole (kterou k ventilátoru dostanete zdarma), zapojit do zásuvky a můžete vesele ventilovat. Nevýhodou je to, že nemají regulaci.

Řada Plastic je věnovaná odlehčeným (a jak jméno napovídá) plastovým ventilátorům. Tyto axiální ventilátory (TT) pohání EC motor, využívají elektrickou energii efektivně a lze je regulovat externě, pokud nemají vlastní ovládání. Ať už zvolíte ventilátor s plynulou regulací nebo bez regulace, můžete se spolehnout na tichý chod i při dlouhodobém provozu nebo snižování otáček.

K ventilátoru už je připojen 1,8m dlouhý přívodní kabel, stačí ho tedy zapojit a zapnout. K EC ventilátorům, které regulaci nemají lze bez problému připojit externí regulátor otáček.