14 položek celkem

Kvalitní řídící jednotka vám umožňuje automatizovat hlavní i podpůrné pěstební procesy a neuvěřitelně si zjednodušit pěstební procesy. O to více se můžete soustředit na dosažení maximálních výnosů a bohaté sklizně!

Profesionální pěstitelé a zahradníci berou řídící jednotku jako nutnost a samozřejmost. Investice se však z dlouhodobého hlediska určitě vyplatí i při pěstování doma ve větším growboxu nebo na zahradě. Díky chytré optimalizaci pěstebních procesů totiž brzy zaznamenáte kromě lepších výsledků a větší radosti ze zahradničení i menší spotřebu vody, energií a hnojiv.

O co všechno se řídící jednotky postarají za vás?

  • Spouštění světel
  • Regulace ventilátorů (v závislosti na teplotě v pěstebním prostoru)
  • Dávkování CO2
  • Zvlhčovače
  • Další spotřebiče...


Zvláštní pozornost si zasluhuje propracovaná řídící jednotka
SGC Smart Grow Controller. K té můžete pohodlně připojit až 10 spotřebičů a 30 nejrůznějších senzorů. Tyto senzory od General System Engineering jsou také součástí naší nabídky.

Naši zákazníci často nakupují také digitální kontrolní panel od britské značky Lumatek vybavený teplotními sondami, který slouží k automatické regulaci předřadníků Lumatek Controllable.

Za příznivou cenu pořídíte mimo jiné také inteligentní a tichý regulátor klimatu určený pro potřeby pohodlného pěstování rostlin indoor.

Zajímáte se o možnosti automatizace pěstebních procesů? Rádi vám výběr řídící jednotky usnadníme. Neváhejte nám napsat na info@higarden.cz.