Agra-Wool sadbovací kostky

Nejprodávanější

21 položek celkem
Agra-Wool 20x20x20cm
od 99 Kč
20517

V péči o semenáčky a během raných fází vývoje rostlin vás určitě potěší značka Agra-Wool. Sadbovací kostky jsou oblíbeným médiem pro zakořenění a kultivaci rostlin, ať už se jedná o klíčení semen či zakořenění řízků. Konvenční kostky z čedičové vlny jsou notoricky známé... Co ale vyzkoušet 100% přírodní produkty?

Zemní vlna (Earthwool) má svůj původ v sopečném horninovém základu. Vlákno se vyrábí z vulkanické lávy zvané basalt. Díky revoluční technologii Ecose® představuje sortiment Agra-Wool skutečně „eco-friendly“ prostředí pro efektivní zakořeňování klonů a semenáčků. Ideální pro řízky i hydroponické rozmnožování rostlin. Agra-Wool navíc udržuje stabilní pH a EC, kostky netřeba pufrovat. Představuje tak atraktivní alternativu ke konvenčním kostkám z rockwoolu.

V naší ucelené nabídce naleznete hned několik druhů organických sadbovacích kostek, stačí si vybrat preferovaný rozměr a provedení. Vyplatí se také větší a cenově výhodné balení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení