Brýle

Světlo v pěstírně je skladbou velmi rozdílné od toho přirozeného. Kvůli tomu vnímáme barvy zkresleně, což je nežádoucí, když pěstitel potřebuje zjistit, jestli jsou rostlinky v tom nejlepším pořádku. Nejjednodušším řešením jsou brýle se zabarvenými skly, díky kterým uvidíte barvy přirozeněji. V naší nabídce naleznete brýle se zelenými modrými skly, které zároveň ochrání Váš zrak před tím nejškodlivějším zářením výbojek a LED panelů.

Rádi se s Vámi podělíme o praktické zkušenosti, které s brýlemi máme. Těšíme se na Vaše dotazy na adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

GENT Ochranné brýle pro HPS/LED
499 Kč
Původně: 499 Kč
299 Kč
Ochrané Brýle LUMii Growroom Lenses 4
449 Kč
Původně: 449 Kč
399 Kč
bluelenses
499 Kč
Původně: 499 Kč
449 Kč
SUNLED
 
499 Kč
4 položek celkem
Ochrané Brýle LUMii Growroom Lenses 4
449 Kč
399 Kč
LUMIILENSGR
GENT Ochranné brýle pro HPS/LED
499 Kč
299 Kč
GMA462612
bluelenses
499 Kč
449 Kč
GHPLENSBLUE
SUNLED
499 Kč
SUNLED

Při intenzivní péči o rostliny je důležité nezapomínat také na vlastní bezpečnost. Proto v našem obchodě naleznete několik drhů ochranných brýlí na pěstování indoor a práci s umělým osvětlením zcela bez rizika. Moderní pěstitelské brýle však nabízí mnohem více, a proto se dnes těžko najde indoor grower, kterému chybí ve výbavě.

Ochranné brýle od tradiční britské značky LUMii spolehlivě ochrání váš zrak při kontrole úrody před infračerveným (IR) a ultrafialovým (UV) zářením z HPS, MH i CMH výbojek, případně CFL úsporek.

Čočky těchto brýlí jsou vyvinuty tak, aby vám zprostředkovaly reálné barvy a přirozený pohled na vaši úrodu! Snadno rozpoznáte přítomnost škůdců, aniž byste museli v growboxu zbytečně vypínat a znovu zapínat světla. Díky modernímu designu s modrými skly navíc nic nebrání tomu, abyste je jako sluneční brýle využívali i při každodenních aktivitách venku.

Pokud používáte v pěstebním stanu nebo místnosti LED diody, pořiďte si špičkovou ochranu očí od SunPro se zelenými skly. 

Ani s ochrannými brýlemi není vhodné dívat se přímo do intenzivního záření výbojky nebo LED světla.