Air-Pot 20l

Kód: AIRPOT20L
Značka: Air-Pot
od 599 Kč
Air-Pot 20l Cover
od 599 Kč od 499 Kč od 412 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Prvotřídí konstrukce kontejneru Air-Pot byla nepřetržitě zdokonalována po dobu patnácti let a je nyní ve své šesté generaci.Každý detail byl zdokonalen tak, aby zaručil zdravý vývoj kořenů a maximalizoval provzdušňování.

Detailní informace

1
Skladem | AIRPOT20L
599 Kč
499 Kč
412 Kč bez DPH
30
Na dotaz | AIRPOT20L30
11 370 Kč
10 990 Kč
9 083 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Výška: 335 mm
Vnější průměr: 355 mm

Jedná se o revoluční technologii zhotovení pěstebních nádob a následný moderní způsob pěstování rostlin. Princip kontejneru omezuje spirálovitý růst kořenů. Kořenový systém roste a vyvíjí se radiálně. Povrch kontejneru má vně směřující výstupky s otvory, což umožňuje přístup vzduchu ke kořenům.Vzduch zabrání růstu kořenů mimo kořenový bal a tím se netvoří spleť kořenů na dně a po stranách pěstební nádoby. Průběžný proces tohoto principu má za výsledek rostlinu s centrálním silným kořenovým systémem v celém objemu kořenového balu a s mohutným kmenem.

Díky těmto jedinečným vlastnostem kontejneru Air-Pot dosáhneme dvojnásobného kořenového balu a zároveň nižší spotřeby substrátu než u standardních nádob. Air Pot zkracuje kultivační dobu čímž se snižuje počet přesazování oproti klasickému pěstování v květináči. Navíc díky jednoduchému rozložení Air-Potu je přesazování rostlin jednoduší a bezpečnější. Při pěstování touto novou metodou si musí zahradník osvojit veškeré odlišnosti od běžné kultivace, jako např. vyšší vlhkost substrátu při sázení, dostatečná zálivka během pěstování a další manipulace tak, aby pěstování touto metodou splnilo očekávaný efekt.

Air-Pot se skládá z dílů – přířez mezikruží („límec“), spojovací plastové vruty a mřížkové dno.
Air-Pots jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.


Air-Pot co a jak:
Jak použít Air-Pot:


Doplňkové parametry

Kategorie: Květináče Air Pot
Objem (Litry): 20
PFHGX: Levné, Nejprodávanější, Doporučené, Kvalitní, Značkové, Základní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: