BioNova MicroLife (2 kg - půdní booster 1-2m3 na nádobku)

Kód: BNMICRO
Značka: Bio Nova
799 Kč 660 Kč bez DPH
Skladem

BioNova MicroLife je hnojivo zajišťující zdravý růst rostlin, které je plné základních půdních organismů. Jedinečné složení MicroLife obohacuje a stimuluje půdní život, což zlepšuje strukturu půdy, zakořenění a napomáhá k nižšímu výskytu plísňových onemocnění či kořenových problémů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioNova MicroLife je hnojivo zajišťující zdravý růst rostlin, které je plné základních půdních organismů, jako jsou Mycorrhiza sp., Bacillus sp., kvasinky a enzymy kombinované v organické směsi řas, kostní moučka, kakaové pelety, vápno a kompost. MicroLife nejen stimuluje růst mikroorganismů, ale také stimuluje růst a rozkvět všech rostlin přidáním řady stopových prvků a přirozených hormonů. Jedinečné složení MicroLife obohacuje a stimuluje půdní život, což zlepšuje strukturu půdy, zakořenění a napomáhá k nižšímu výskytu plísňových onemocnění či kořenových problémů. V tomto vylepšeném prostředí se organické a anorganické částice půdy optimálně mísí, čímž je vytvořena účinnější ekonomika pro pěstování - vzduch/voda. Živiny jsou více biologicky dostupné. Efekt je viditelný během velmi krátké doby. 

Složení:
- Kostní moučka, kakaové pelety, vápno, jílové minerály (bentonit) Kompost a Ascophillum Nodosum. 

Mikroorganismy:
- Mycorrhiza sp. (Endo en Ecto): Glomus intraradices, Glomus deserticola, Rhizopogon amylopogon, Glomus mosseae, Glomus brasillianum, Rhizopogon villosuli, Glomus aggregatum, Gigaspora margarita, Rhizopogon fulvigleba, Glomus clarum, Pisolithus tinctorius, Rhizopogon luteolus, Glomus monosporus, Laccaria bicolor, Sceloderma citrinum, Glomus etunicatum, Laccaria laccata, Scleroderma cepa.

Bacillus sp .:
- Licheniformis, B. subtilis Pasteurii, B. laevolacticus Amyloliquefaciens, B. Azotofixans

Jsou přítomné také jiné mikroorganismy, které pracují jako antagonisté a produkují antibiotickými účinky - houby z čeledi Penicillium, Trichoderma a Aspergillus. Kromě těchto mikroorganismů existují aktinomycety z rodu Streptomyces a dusík vázající bakterie řetězce Azotobacter. Dalším obsahem je aminokyselina Glycerin a malé množství vitamínů C, B1 a E, jílovité minerály a řasy, které jsou zdrojem široké škály stopových prvků potřebné pro zdravý vývoj půdního života a rostlin. 

Díky použití tohoto produktu dosáhnete vyšších výnosů, vyhnete se nemocem nebo problémům s kořeny a bude zajištěna vyšší odolnost proti stresu, což zabrání ztrátám. Zvýší se fotosenzitivita, která zajistí vyšší výnosy, a to zejména u plodin pěstovaných pod umělým světlem. 

Dávkování:
- doporučujeme smíchat 10-20g Microlife na 10 l substrátu. Výsledky budou zaznamenány během několika týdnů.

S dávkováním hnojiv Vám poradí dávkovací tabulky Bio Nova.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva BioNova
Fáze: růst
Použití: základní hnojiva, NPK
PFHGX: Levné, Nejprodávanější, Doporučené, Kvalitní, Značkové, Základní, Outdoor, Indoor
blogpost BIONOVA - inovativní holandská hnojiva: /blog/bionova-inovativni-holandska-hnojiva-a-substraty-ocenuji-profesionalove-i-domaci-pestitele/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: