Digitální předřadníky LUMii

Nejprodávanější

výbojka LUMii Black HPS 600W 230 V
899 Kč
Původně: 899 Kč
699 Kč
13026 1 lumii black digital web 1024x1024
3 999 Kč
Původně: 3 999 Kč
2 990 Kč
3 položek celkem

Elektronické předřadníky z Velké Británie pro bezchybné osvětlení vašich rostlin pěstovaných doma i venku. Poměr ceny a kvality těchto předřadníků vás jistě nadchne stejně jako zástupy profesionálních i hobby pěstitelů před vámi!

Řada moderních předřadníků od oblíbeného britského výrobce totiž vychází z konceptu „pěstitelé pěstitelům“. Na základě zkušeností profesionálních indoor i outdoor growerů byla navržena pro spolehlivý provoz, komfortní obsluhu a maximální možnou podporu světelného toku.

Digitální předřadníky od LUMii vám zajistí stabilní světelné podmínky jako žádné jiné! Jsou stavěné tak, aby bez ztráty kytičky zvládly i větší výkyvy v elektrické síti. Na rozdíl od většiny ostatních tak při jejich použití nemusíte řešit přerušení svícení.

Patří sem zejména přepínatelný předřadník s integrovaným mikroprocesorem LUMii Black. Jeho použití je opravdu jednoduché. Stačí připojit libovolný zdroj světla vybavený zásuvkou IEC. 

Praktická je funkce pro regulaci intenzity světla vyzařovaného příslušnou lampou. Navíc zesílení v módu „super-lumens“ umožňuje ve výsledku navýšení výkonu až o 10 %!

Náš TIP: Tyto předřadníky doporučujeme kombinovat s LUMii Black výbojkou

Velmi výhodným řešením osvětlení od LUMii je komplet ve stylu „plug&play“, který sestává z předřadníku, HPS výbojky a reflektoru s kabelem. Stačí si pouze ohlídat nastavení výkonu a ihned můžete vesele svítit.

Pokud byste měli doplňující dotazy, neváhejte nám napsat na info@higarden.cz. Rádi vám poradíme!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení