Digitální předřadníky LUMii

Řada moderních předřadníků od oblíbeného britského výrobce LUMii vychází z konceptu „pěstitelé pěstitelům“. Na základě zkušeností profesionálních indoor i outdoor growerů byla navržena pro spolehlivý provoz, komfortní obsluhu a maximální možnou podporu světelného toku. Naprostým favoritem od této značky je přepínatelný předřadník LUMii Black 600W. Lze jej také pořídit v setu s kompatibilní výbojkou od stejného výrobce a stínidlem.

Jestli máte nějaké doplňující dotazy, neváhejte se nám ozvat na info@higarden.cz. Rádi vám poradíme!

Nejprodávanější

4 položek celkem

Elektronické předřadníky z Velké Británie pro bezchybné osvětlení vašich rostlin pěstovaných doma i venku. Poměr ceny a kvality těchto předřadníků vás jistě nadchne stejně jako zástupy profesionálních i hobby pěstitelů před vámi!

Řada moderních předřadníků od oblíbeného britského výrobce totiž vychází z konceptu „pěstitelé pěstitelům“. Na základě zkušeností profesionálních indoor i outdoor growerů byla navržena pro spolehlivý provoz, komfortní obsluhu a maximální možnou podporu světelného toku.

Digitální předřadníky od LUMii vám zajistí stabilní světelné podmínky jako žádné jiné! Jsou stavěné tak, aby bez ztráty zvládly i větší výkyvy v elektrické síti. Na rozdíl od většiny ostatních tak při jejich použití nemusíte řešit přerušení svícení.

Patří sem zejména přepínatelný předřadník LUMii Black 600W s integrovaným mikroprocesorem. Jeho použití je opravdu jednoduché. Stačí připojit libovolný zdroj světla vybavený zásuvkou IEC. 

Praktická je funkce pro regulaci intenzity světla vyzařovaného příslušnou lampou. Navíc zesílení v módu „super-lumens“ umožňuje ve výsledku navýšení výkonu až o 10 %!

Náš TIP: Tyto předřadníky doporučujeme kombinovat s LUMii Black výbojkou.

Velmi výhodným řešením osvětlení od LUMii je komplet ve stylu „plug&play“, který sestává z předřadníku, HPS výbojky a reflektoru s kabelem. Stačí si pouze ohlídat nastavení výkonu a ihned můžete vesele svítit.

Pokud byste měli doplňující dotazy, neváhejte nám napsat na info@higarden.cz. Rádi vám poradíme!