Dimlux HPS Profi set

Pro experty máme vždy něco extra a tenhle supervýkonný holandský komplet je jedním z nich. S profi setem od DimLux roste nejen vaše úroda, ale posouváte se vy sami jako pěstitelé. Díky vyšší energetické účinnosti dosáhnete vyšších výnosů a kvalitnější sklizně. Získejte ze své investice maximum!

 Chcete se o moderním osvětlení určeném pro HPS dozvědět více? Napište nám na info@higarden.cz!

Nejprodávanější

5 položek celkem

Pro experty máme vždy něco extra a tenhle supervýkonný holandský komplet je jedním z nich.

S profi setem DimLux roste nejen vaše úroda, ale posouváte se vy sami jako pěstitelé. Díky vyšší energetické účinnosti dosáhnete vyšších výnosů a kvalitnější sklizně. Získejte ze své investice maximum!

Díváte se na to nejmodernější řešení osvětlení vašeho pěstebního stanu nebo místnosti. Luxus pro každého a TOP HPS světlo pro profíky.

S takovými světelnými podmínkami už dostává indoor zahradničení zcela nový rozměr. Navíc, přestože se jedná o komplexní, důmyslně zpracovaná a navýsost sofistikovaná zařízení v podobě kompaktního celku, zapojení prostřednictvím IEC konektoru je snadné a rychlé. Na co se můžete kromě nadčasového designu těšit?

  • Integrovaný přepínatelný předřadník je samozřejmostí.
  • Vysoce kvalitní (double ended) výbojka se postará o intenzivní a dlouhotrvající světelné záření.
  • Reflektor Alpha Optics je vybaven revolučním odrazovým materiálem Micro Silver, který těmto stínidlům dodal nejvyšší odrazivost (98 %) na trhu!
  • Součástí kompletu jsou i nastavitelná boční zrcátka.
  • Chytře řešená otevřená konstrukce umožňuje pasivní chlazení lampy, což se projeví její vyšší účinností a delší životností.
  • Reflektor disponuje zabudovanou 50 mm zásuvkou, kterou lze použít k výraznému snížení teploty v místnosti nebo growboxu pomocí aktivního odsávání vzduchu.

TIP: Celé svítidlo jendoduše zavěsíte pomocí úchytů Hangers Masters s celkovou nosností až 68kg.

Chcete se o nejmodernějším osvětlení určeném pro HPS dozvědět více? Napište nám na info@higarden.cz!