Dimlux HPS Profi set

Nejprodávanější

5 položek celkem

Pro experty máme vždy něco extra a tahle supervýkonná holandská novinka s výbojkami HPS je hitem už nyní. Získejte ze své investice maximum!

S profi setem DimLux roste nejen vaše úroda, ale posouváte se vy sami jako pěstitelé. Díky vyšší energetické účinnosti dosáhnete vyšších výnosů a kvalitnější sklizně.

Díváte se na to nejmodernější řešení osvětlení vašeho pěstebního stanu nebo místnosti. Luxus pro každého a TOP HPS světlo pro profíky.

S takovými světelnými podmínkami už dostává indoor zahradničení zcela nový rozměr. Navíc, přestože se jedná o komplexní, důmyslně zpracovaná a navýsost sofistikovaná zařízení v podobě kompaktního celku, zapojení prostřednictvím IEC konektoru je snadné a rychlé. Na co se můžete kromě nadčasového designu těšit?

  • Integrovaný přepínatelný předřadník je samozřejmostí.
  • Vysoce kvalitní (double ended) výbojka se postará o intenzivní a dlouhotrvající světelné záření.
  • Reflektor Alpha Optics je vybaven revolučním odrazovým materiálem Micro Silver, který těmto stínidlům dodal nejvyšší odrazivost (98 %) na trhu!
  • Součástí kompletu jsou i nastavitelná boční zrcátka.
  • Chytře řešená otevřená konstrukce umožňuje pasivní chlazení lampy, což se projeví její vyšší účinností a delší životností.
  • Reflektor disponuje zabudovanou 50 mm zásuvkou, kterou lze použít k výraznému snížení teploty v místnosti nebo growboxu pomocí aktivního odsávání vzduchu.

Chcete se o nejmodernějším osvětlení určeném pro HPS dozvědět více? Napište nám na info@higarden.cz!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení