DimLux CMH

Nejprodávanější

8 položek celkem

Pro experty máme vždy něco extra a tahle supervýkonná holandská legenda s výbojkami CMH je hit. Získejte ze své investice maximum!

S DimLux roste nejen vaše úroda, ale posouváte se vy sami jako pěstitelé. Díky vyšší energetické účinnosti dosáhnete vyšších výnosů a kvalitnější sklizně. 

Díváte se na to nejmodernější řešení osvětlení vašeho pěstebního stanu nebo místnosti. Luxus pro každého a TOP CMH světlo pro profíky. Většina z těchto komplexně konstruovaných modelů nabízí „full spectrum“.

S takovými světelnými podmínkami už dostává indoor zahradničení zcela nový rozměr. Navíc, přestože se jedná o komplexní, důmyslně zpracovaná a navýsost sofistikovaná zařízení v podobě kompaktního celku, zapojení prostřednictvím IEC konektoru je snadné a rychlé. Na co se můžete těšit kromě luxusního zlatočerného designu?

  • Integrovaný přepínatelný předřadník je samozřejmostí.
  • Vysoce kvalitní CMH výbojky jsou zárukou intenzivního a dlouhotrvajícího světelného záření. Na výměnu výbojky vás včas upozorní speciální indikátor.
  • Reflektor Alpha Optics je vybaven revolučním odrazovým materiálem Micro Silver, který těmto stínidlům dodal nejvyšší odrazivost (98 %) na trhu!
  • Chytře řešená otevřená konstrukce umožňuje pasivní chlazení lampy, což se projeví její vyšší účinností a delší životností.
  • Vybrané modely umožňují připojení tzv. NanoTubes pro aktivní odsávání vyprodukovaného tepla.

 
Chcete se o nejmodernějším osvětlení určeném pro CMH výbojky dozvědět více? Napište nám na info@higarden.cz!