Ebb&Flow-napouštěcí vana 100*200cm

Kód: 880
Značka: Ebb & Flow
2 199 Kč
Ebb&Flow-napouštěcí vana 100*200cm Cover
2 199 Kč 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Napouštěcí vana Ebb&Flow 110 x 200 cm – plastová vana pro pěstování rostlin metodou Ebb&Flow. Pouze na osobní odběr v naší výdejně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napouštěcí vana Ebb&Flow 110 x 200 cm výška 7,5cm– plastová vana pro pěstování rostlin metodou Ebb&Flow Ebb&Flow je velmi efektivní technika, která umožňuje maximální kontrolu nad kořenovým systémem. Během pěstování pomocí Ebb&Flow (Flood and Drain) je pěstební médium periodicky zaplavováno (zavodňováno). Během zavodnění substrátu se rozpustí zbytky živin, které zde zůstaly po poslední zálivce. Díky tomu se v pěstebním médiu neobjevují usazeniny a nehrozí přehnojení způsobené vyšší koncentrací živného roztoku. Objem zálivky, který převyšuje zádržnou kapacitu zvoleného substrátu, okamžitě odtéká otvory zpět do zásobníku. Pokud je správně zvolen cyklus zalévání, díky EBB Flow prakticky nemůže dojít k přelití a kořeny mají neustále dostatek živin i kyslíku.

Vnější rozměr plastové vany: 1020x2060mm
Vana lze také použít jako odtoková podložka pod květníky.

V tomto rozměru vanu bohužel nelze posílat, neboť je křehká a často dochází k jejímu poškození při přepravě. Vana je pouze na osobní odběr v naší výdejně!

Případně možno po individuální konzultaci zaslat s příplatkem na vlastní riziko zákazníka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: