Ebb&Flow-napouštěcí vana 110*33cm

Kód: 877
Značka: Ebb & Flow
659 Kč
Ebb&Flow-napouštěcí vana 110*33cm Cover
659 Kč 549 Kč 454 Kč bez DPH
Skladem

Napouštěcí vana Ebb&Flow 110 x 33 cm – plastová vana pro pěstování rostlin metodou Ebb&Flow. Pouze na osobní odběr v naší výdejně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napouštěcí vana Ebb&Flow 110 x 33 cm – plastová vana pro pěstování rostlin metodou Ebb&Flow Ebb&Flow je velmi efektivní technika, která umožňuje maximální kontrolu nad kořenovým systémem. Během pěstování pomocí Ebb&Flow (Flood and Drain) je pěstební médium periodicky zaplavováno (zavodňováno). Během zavodnění substrátu se rozpustí zbytky živin, které zde zůstaly po poslední zálivce. Díky tomu se v pěstebním médiu neobjevují usazeniny a nehrozí přehnojení způsobené vyšší koncentrací živného roztoku. Objem zálivky, který převyšuje zádržnou kapacitu zvoleného substrátu, okamžitě odtéká otvory zpět do zásobníku. Pokud je správně zvolen cyklus zalévání, díky EBB Flow prakticky nemůže dojít k přelití a kořeny mají neustále dostatek živin i kyslíku.

Rozměr plastové vany: 110 x 33 x 7,5 cm
Vana lze také použít jako odtoková podložka pod květníky.

V tomto rozměru vana bohužel nelze posílat, neboť je křehká a často dochází k jejímu poškození při přepravě. Vana je pouze na osobní odběr v naší výdejně!

Případně možno po individuální konzultaci zaslat s příplatkem na vlastní riziko zákazníka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: