Grodan pěstební kostka malá 75x75x65mm, s malou dírou

Kód: GDANCUBE075S
Značka: Grodan
8 Kč 7 Kč bez DPH
Skladem

Grodan pěstební kostka je praktické a recyklovatelné pěstební médium.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grodan pěstební kostka je praktické a recyklovatelené pěstební médium. Vyrábí se z čedičové vaty a vápníku tavením v peci při teplotě 1500 °C. Tímto procesem vzniká „kamenná“ láva, která se dalším zpracováním vytahuje na tenká vlákna a poté lisuje do požadovaného tvaru. Díky tomuto procesu je pěstební médium zcela sterilní. Minerální plsť (rockwool) má skvělé absorpční vlastnosti a vyvážený poměr vody a vzduchu.

Grodan pěstební kostku lze díky svým vlastnostem opakovaně použít (dá se tedy říct, že je "nature friendly") a zajistí vám unikátní rozvoj kořenového systému pěstované rostliny. Velmi jednoduché měření EC.
Grodan pěstební kostka je předurčena pro pěstování mladých rostlinek nebo pro rostlinky, které jsou již předpěstované v Grodan sadbovací kostce (takto předpěstovanou rostlinku lze zasadit do otvoru v pěstební kostce přímo v sadbovací kostce 2,5 x 2,5 x 4 cm). Pro snadnější manipulaci je Grodan pěstební kostka balená jednotlivě.

Rozměry: 7,5 x 7,5 x 6,5 cm, s malým otvorem 2,5 cm
Balení: 384 ks

Před použitím nezapomeňte VŽDY vše, co je z rockwoolu, sadbovacími kostkami počínaje a rohožemi konče, prolít (namočit) dostatečně ve vlažné vodě (doporučujeme vodu o teplotě 25 stupňů). Voda musí mít vyladěné pH na 5,8 - 6.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: