BioCanna Starter Kit

Kód: N-BC-BIOSTARTER
Doporučujeme
Značka: Canna
1 199 Kč 1 019 Kč 842 Kč bez DPH
Skladem

BioCanna Starter Pack poskytuje pěstiteli vše potřebné pro celý pěstební cyklus na ploše 1 m2 v organické Bio-kvalitě!

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIOCANNA starter kit je odpovědí pro nové pěstitele, ale i zkušené growery, kteří chtějí bio hnojiva otestovat. Ve výhodném balení najdete vše potřebné pro úspěšné organické pěstování v substrátu – základní živiny i účinné organické doplňky a stimulátory. Startovací sada poslouží pro pro 1 m2 pěstební plochy a jeden pěstební cyklus.

Proč organická hnojiva?

Ekologické pěstování je logickým trendem a výrazem respektu k přírodě. Pouze organická hnojiva a zemina vám zaručí čiště přírodní úrodu s dokonalou vůní a chutí. Organická hnojiva BIOCANNA jsou nejen čistě přírodní, ale dokonce 100% rostlinná a neobsahují žádné živočišné produkty.

Proč zvolit značku BIOCANNA?

Zakládáme si na kvalitě a precizním know-how v pěstitelství a botanice, které zakladatelé značky rozvíjí už od roku 1979.

Groweři z celého světa dosahují s produkty CANNA skvělé výsledky. A to jak hobby pěstitelé, tak i velcí komerční producenti v mnoha zemích. Také s nimi spolupracujeme na zdokonalování a vývoji produktů BIOCANNA.

Náš sortiment přitom není plný „zázračných“ stimulátorů s velkolepou reklamou. Nabízíme jen to, co opravdu funguje a necháváme, aby za nás mluvila kvalita produktů a radost z bohaté úrody.

Jaká organická hnojiva starter kit obsahuje?

Ve startovací sadě BIOCANNA najdete bio hnojiva a doplňky pro bohatou přírodní úrodu:

1x BioCanna Bio Vega 250ml - je vysoce kvalitní organické hnojivo pro růstovou fázi rostliny. Bio Vega je základ, který je potřebný k dosažení špičkových výsledků.
1x BioCanna Bio Flores 1l - je vysoce kvalitní výživa pro květovou fázi rostliny. Je vyroben z rostlinného materiálu a nabízí mnoho potřebných minerálů pro mimořádnou květovou sílu.
1x BioCanna Bio RHIZOTONIC 250ml - je přírodní kořenový stimulátor. Pomáhá vytvářet silný a zdravý kořenový systém, který napomáhá lepší absorpci živin a rychlejšímu růstu.
1x BioCanna Bio BOOST 250ml - je organický stimulátor metabolismus rostlin. Výsledkem je rychlejší kvetení, mohutnější plody a vyšší úroda, což prokázaly i srovnávací testy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva BioCanna
Fáze: růst i květ
Použití: sady
PFHGX: Levné, Nejprodávanější, Doporučené, Kvalitní, Značkové, Základní, Outdoor, Indoor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: