UGro XL - kokosová lisovaná kostka 70l

Kód: 1329
Doporučujeme
Značka: UGro
399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem

UGro XL je blok (5 kg) lisovaného a dehydratovaného kokosu s nízkým podílem vláken. S přírodní houbou trichoderma, mikroorganismem, který chrání kořeny rostlin před hnilobou a stimuluje růst Vašich rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dehydrovaný kokosový substrát stlačený do desky, U Gro XL, je skvělé médium pro pěstování jednoletých a sezónních bylinek v indoor i outdoor podmínkách. Vyrábí se ze slupek kokosových ořechů a obsahuje drobné částice kvalitní kokosové rašeliny s nízkým podílem vláken. Součástí je trichoderma harzianum, která chrání kořeny před hnilobou a stimuluje celkový růst.

Největší předností všech organických U Gro produktů jsou vynikající vlastnosti při zadržování vody a vzduchu.

Kokosový substrát je optimálně vzdušný a výtečně hospodaří s vodou, což se projeví nejen kvalitním a zdravým kořenovým systémem. Bylinky porostou rychleji. Výhodou je také nízká hmotnost. Lehce se s ním pracuje.

Organický U Gro XL udržuje stabilní pH 5.5-6.5, a nízké EC menší než 0.6 mS/cm. Skvělá kapacita zadržování vody je 91 %, takže nevyžaduje časté zalévání. Balení váží v suchém stavu 5kg a po přidání 18  litrů vody získáte z dehydrované hmoty 70 litrů kvalitního substrátu. U Gro XL se doporučuje hlavně pro pěstování jednoletých rostlin.

Velký lisovaný a dehydrovaný kokosový substrát U Gro XL je pufrovaný a dvakrát propláchutný odsolenou vodou.

Hodnota pH: 5,5 - 6,5.
Hodnota EC (1:1,5): <0,6 mS/cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lisovaný kokos
Velikost: 70l
PFHGX: Levné, Nejprodávanější, Doporučené, Kvalitní, Značkové, Základní
blogpost UGro vyrábí ekologické kokosové substráty a chrání rašelinové ekosystémy: /blog/ugro-vyrabi-ekologicke-kokosove-substraty-a-chrani-raselinove-ekosystemy/
blogpost Pěstování v kokosu: /blog/pestovani-v-kokosu/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: