Digitální předřadníky Lumatek

Nejprodávanější

17 položek celkem
Digitální předřadník Lumatek 315W CMH 230V Cover A1437

Předřadníky Lumatek disponují nejpokročilejší technologií a představují tak mimořádně efektivní řešení osvětlení pro moderní domácí zahrádku.

Věhlasná britská značka vyrábí TOP předřadníky s regulací výkonu, která je nejčastěji čtyřpolohová.

Každý vysokofrekvenční elektronický předřadník je vybaven mikroprocesorem, jenž umožňuje automaticky vyhodnotit a kompenzovat skutečný stav degradace lampy a kolísání napětí v síti. Lampy pak v důsledku dokonale regulovaného výstupního napětí spolehlivě dosahují požadovaných hodnot PAR.

V rámci našeho sortimentu máte vzhledem k popularitě těchto modelů na výběr z velkého množství druhů podle výkonu a dalších parametrů. 

Inovativní výrobní postupy a technologie v podání tohoto výrobce přináší začínajícím i zkušeným pěstitelům v podobě nejnovějších předřadníků následující benefity:

  • Menší množství produkovaného tepla usnadňuje regulaci teploty v pěstebním prostoru.
  • Tichý chod bez nežádoucího hluku či vibrací.
  • Rychlý start znamená, že do minuty od zapnutí už svítíte naplno.
  • Počítejte také s delší životností lampy.
  • Malý kompaktní design a nižší hmotnost pro snadnou manipulaci.
  • Stabilní světelný výkon oceňují mimo jiné i profesionální pěstitelé a odborní pracovníci ve farmaceutickém zemědělství či v laboratořích, kde je zásadní přesně regulovaný světelný tok.
  • 100 % ochrana obvodu zaručuje bezpečnost a pohodlí. Nechybí přepěťová ochrana a automaticky je monitorován také možný konec životnosti lampy či její případná oprava.


Náš TIP: Controller umožňuje automaticky kontrolovat a časovat vše, co souvisí s intenzitou světla a teplotou uvnitř growboxu či pěstební místnosti.

Předřadníky Lumatek můžete zapojit do obvodu se všemi HPS a MH výbojkami, přičemž jedinou výjimkou je HPS 750 W.

Velmi výhodným řešením osvětlení od firmy Lumatek jsou cenově zvýhodněné kompletní sety včetně výbojky, kabelu a špičkového stínidla Azerwing.

Pokud byste měli doplňující dotazy, neváhejte nám napsat na info@higarden.cz. Rádi vám poradíme!