Digitální předřadníky Lumatek

Nejprodávanější

13 položek celkem
Digitální předřadník Lumatek 315W CMH 230V Cover A1437

Předřadníky Lumatek disponují nejpokročilejší technologií a představují tak mimořádně efektivní řešení osvětlení pro moderní domácí zahrádku.

Věhlasná britská značka vyrábí TOP předřadníky s regulací výkonu, která je nejčastěji čtyřpolohová.

Každý vysokofrekvenční elektronický předřadník je vybaven mikroprocesorem, jenž umožňuje automaticky vyhodnotit a kompenzovat skutečný stav degradace lampy a kolísání napětí v síti. Lampy pak v důsledku dokonale regulovaného výstupního napětí spolehlivě dosahují požadovaných hodnot PAR.

V rámci našeho sortimentu máte vzhledem k popularitě těchto modelů na výběr z velkého množství druhů podle výkonu a dalších parametrů. 

Inovativní výrobní postupy a technologie v podání tohoto výrobce přináší začínajícím i zkušeným pěstitelům v podobě nejnovějších předřadníků následující benefity:

  • Menší množství produkovaného tepla usnadňuje regulaci teploty v pěstebním prostoru.
  • Tichý chod bez nežádoucího hluku či vibrací.
  • Rychlý start znamená, že do minuty od zapnutí už svítíte naplno.
  • Počítejte také s delší životností lampy.
  • Malý kompaktní design a nižší hmotnost pro snadnou manipulaci.
  • Stabilní světelný výkon oceňují mimo jiné i profesionální pěstitelé a odborní pracovníci ve farmaceutickém zemědělství či v laboratořích, kde je zásadní přesně regulovaný světelný tok.
  • 100 % ochrana obvodu zaručuje bezpečnost a pohodlí. Nechybí přepěťová ochrana a automaticky je monitorován také možný konec životnosti lampy či její případná oprava.


Náš TIP: Controller umožňuje automaticky kontrolovat a časovat vše, co souvisí s intenzitou světla a teplotou uvnitř growboxu či pěstební místnosti.

Předřadníky Lumatek můžete zapojit do obvodu se všemi HPS a MH výbojkami, přičemž jedinou výjimkou je HPS 750 W.

Velmi výhodným řešením osvětlení od firmy Lumatek jsou cenově zvýhodněné kompletní sety včetně výbojky, kabelu a špičkového stínidla Azerwing.

Pokud byste měli doplňující dotazy, neváhejte nám napsat na info@higarden.cz. Rádi vám poradíme!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení