Digitální předřadníky Lumatek

Digitální předřadníky Lumatek disponují nejpokročilejší technologií a představují tak mimořádně efektivní řešení osvětlení pro moderní domácí zahrádku. Každý z vysokofrekvenčních předřadníků je vybaven mikroprocesorem, který automaticky vyhodnotí a kompenzuje stav lampy a kolísání napětí v síti. Výbojky jsou tak spolehlivější a vydrží déle. Předřadníky Lumatek můžete zapojit do obvodu se všemi HPSMH i 315 W CMH výbojkami. Vybrat si můžete i cenově zvýhodněné kompletní sety včetně výbojky, kabelu a špičkového stínidla ve verzi 400V DE HPS nebo set výbojky 315 W CMH a předřadníku.

Chtěli byste s výběrem poradit? Plánujete větší objednávku? Ozvěte se nám na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

15 položek celkem

Předřadníky Lumatek disponují nejpokročilejší technologií a představují tak mimořádně efektivní řešení osvětlení pro moderní domácí zahrádku.

Věhlasná britská značka vyrábí TOP předřadníky s regulací výkonu, která je nejčastěji čtyřpolohová.

Každý vysokofrekvenční elektronický předřadník je vybaven mikroprocesorem, jenž umožňuje automaticky vyhodnotit a kompenzovat skutečný stav degradace lampy a kolísání napětí v síti. Lampy pak v důsledku dokonale regulovaného výstupního napětí spolehlivě dosahují požadovaných hodnot PAR.

V rámci našeho sortimentu máte vzhledem k popularitě těchto modelů na výběr z velkého množství druhů podle výkonu a dalších parametrů. 

Inovativní výrobní postupy a technologie v podání tohoto výrobce přináší začínajícím i zkušeným pěstitelům v podobě nejnovějších předřadníků následující benefity:

  • Menší množství produkovaného tepla usnadňuje regulaci teploty v pěstebním prostoru.
  • Tichý chod bez nežádoucího hluku či vibrací.
  • Rychlý start znamená, že do minuty od zapnutí už svítíte naplno.
  • Počítejte také s delší životností lampy.
  • Malý kompaktní design a nižší hmotnost pro snadnou manipulaci.
  • Stabilní světelný výkon oceňují mimo jiné i profesionální pěstitelé a odborní pracovníci ve farmaceutickém zemědělství či v laboratořích, kde je zásadní přesně regulovaný světelný tok.
  • 100 % ochrana obvodu zaručuje bezpečnost a pohodlí. Nechybí přepěťová ochrana a automaticky je monitorován také možný konec životnosti lampy či její případná oprava.


Náš TIP: Lumatek Digital Panel Controller umožňuje automaticky kontrolovat a časovat vše, co souvisí s intenzitou světla a teplotou uvnitř growboxu či pěstební místnosti. 

Předřadníky Lumatek můžete zapojit do obvodu se všemi HPSMH i 315 W CMH výbojkami.

Vybrat si můžete i cenově zvýhodněné kompletní sety včetně výbojky, kabelu a špičkového stínidla ve verzi 400V DE HPS nebo set výbojky 315 W CMH a předřadníku.

Pokud byste měli doplňující dotazy, neváhejte nám napsat na info@higarden.cz. Rádi vám poradíme!