LUMii Solar CMH

Špičkové CMH (CMD) výbojky z Velké Británie pro bezchybné osvětlení vašich rostlin pěstovaných doma i venku. Poměr ceny a kvality, kterým se vyznačují tyto lampy, vás jistě nadchne stejně jako zástupy profesionálních i hobby pěstitelů před vámi!

Keramické výbojky LUMii Solar nabízejí začínajícím i pokročilým pěstitelům vysokou účinnost a světelné spektrum, které rostliny vnímají jakožto plnohodnotnou náhradu za přirozený sluneční svit. K dostání jsou varianty s wattáží 315 W a 630 W. Abyste mohli uvést CMH výbojky do provozu a získali funkční lampu coby spolehlivý zdroj intenzivního světla, budete potřebovat ještě odpovídající předřadník a stínidlo.

Naši zákazníci nejčastěji nakupují rovnou vše v jednom -  kompletní svítidlo s duální výbojkou (DE) včetně předřadníku připojeného přímo ke stínidlu. Tento KIT jednoduše zapojíte a osvětlení v growboxu máte vyřešeno.

Náš TIP: Vybíráte si kromě osvětlení i kompletní vybavení včetně stanu? Pořiďte si vše v jednom za super cenu – zvýhodněný pěstební set LUMii Solar!